پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

بهزاد مهدوی

تعداد سوال: ۱

رفع آفت کنتیا ویژه

تعداد بازدید ۴۲۹

سلام ببخشید من یک کنتیا خوب و سرحال خریدم ولی متاسفانه الآن متوجه شدم که زیر برگهاش پر از یک نوع عجیب مانند حشره ولی بیجان و بیحرکته که رنگشان قهوه ای تیره است .البته فروشنده میگه جزء خود نژاد کنتیا هستش و طبیعیه خودگیاه کنتیا میباشد. ولی من نگرانم لذا درخواست کمک دارم ممنونم.

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۲۳ ۱۵:۱۶:۲۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .متاسفانه با زوم کردن عکس تصویر حشرات واضح دیده نمیشن .آیا حشرات شبیه به پشه ی سیاه هستند ؟ یا شبیه عنکبوت ها ؟

۱۴۰۰-۰۲-۲۳ ۲۳:۲۷:۱۵

بهزاد مهدوی

تعداد سوال: ۱

مانند پشه قهوه ای تیره رنگ هستند ولی اصلا زنده نیستند و حرکت نمیکنند

۱۴۰۰-۰۲-۲۳ ۲۳:۳۷:۰۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

ممکنه این حشرات از قبل برروی گیاه در حال فعالیت بوده و به دلیل شرایط نامناسب یا سمپاشی در گلخانه از بین رفته اند , بهتره با دستمال آنها را از روی گیاه بردارید و اگر دوباره این حشرات را برروی گیاه یا در خاک مشاهده کردید میتوانید با سم دیازینون آنها را از بین ببرید . سمپاشی را دور از نور و در فضای ازاد انجام دهید و در هنگام سمپاشی از ماسک و دستکش استفاده کنید .

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
سم دیازینون (Diazinon)
۱۴۰۰-۰۲-۲۵ ۰۱:۳۷:۳۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@