پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

کاشانی

تعداد سوال: ۸

آب دادن گل ها ویژه

تعداد بازدید ۱۹۷

سلام من گل ناز گل داوودی گل ساناز اینا تو تراسم گذاشتم تراس من شمالی چند بار تو هفته باید آبیاری کنم؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۲۵ ۲۰:۱۶:۱۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .بهتره به گیاه زمانی آب بدید که خاک گلدان خشک شده باشد طبیعتا در روزهای گرم سال , گیاهانتان به آبیاری روزانه نیاز پیدا خواهند کرد . بهتره آبیاری را شبها انجام دهید .اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم .

۱۴۰۰-۰۲-۲۶ ۰۰:۰۲:۳۳

کاشانی

ببخشید الان یکم برگای ساناز با گل های داوودی خشک شده طبیعی؟ من هر شب آب میدم

۱۴۰۰-۰۲-۲۷ ۲۳:۳۵:۰۷

کارشناس شماره ۱

داوودی گیاهی است که با کم شدن طول روز یعنی در پاییز گل میده و هرچه هوا گرمتر بشه برگها به مرور از بین میرن و گیاه وارد دوران استراحتش میشه با خنک شدن هوا دوباره سبز شده و در اواسط پاییز گل میده . ساناز هم زمانی که هوا خیلی گرمه برگهاش خشک میشه بهتره در روزهای گرم گلدان در مکانی سایه آفتاب قرار داشته باشه

۱۴۰۰-۰۲-۲۹ ۰۱:۱۲:۳۵

کاشانی

ببخشید تراس من آفتابش تیز چه گل هایی میتونم برای یه تراسم بگیرم؟

۱۴۰۰-۰۲-۲۹ ۱۰:۱۸:۲۱

کارشناس شماره ۱

ناز آفتابی ، میمون، گازانیا ، خورشیدی ، ختمی و غیره گیاهانی گلدار و افتابدوست هستند .همینطور انواع کاکتوسهای خاردار مثل اپونتیا ها و ساکولنتهایی مثل اچوریا ها افتاب دوستند .

۱۴۰۰-۰۲-۲۹ ۲۳:۴۷:۴۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@