پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

آرا یوسفیان

تعداد سوال: ۱

خرید خاک مناسب ویژه

تعداد بازدید ۱۹۸

روز بخیر دو تا گلدان نرگس و گاردینیا دارم خاک اونها رو م یخوام عوض کنم چه خاکی رو پیشنهاد می کنید که بگیرم

۱۴۰۰-۰۳-۰۴ ۱۲:۲۴:۰۲

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر عکس گیاهتون رو ارسال بفرمایید

۱۴۰۰-۰۳-۰۴ ۱۴:۲۱:۴۸

آرا یوسفیان

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۰۴ ۱۴:۴۲:۲۶

کارشناس شماره ۲

نرگس چون ازگیاهان پیازدار هست خاک سبک رو میپسنده و ترکیبش میتونه خاک باغچه و شن و کمی ورمی کمپوست باشه

۱۴۰۰-۰۳-۰۵ ۰۰:۰۶:۲۰

کارشناس شماره ۲

خاک گاردنیا میتونه ترکیبی از،لوم و پیت باشه و مهمه که خاکش اسیدی باشه خاک قلیایی رو نمیپسنده

۱۴۰۰-۰۳-۰۵ ۰۰:۰۸:۲۰

آرا یوسفیان

خیلی ممنون از راهنمایی شما این خاک ها رو از کجا می تونم تهیه کنم و با چه نسبتی باید ترکیب کنم

۱۴۰۰-۰۳-۰۵ ۰۰:۲۵:۰۷

کارشناس شماره ۲

این ترکیب خاک رو ما نداریم ولی از همه گلفروشی ها و گلخونه ها میتونید تهیه کنید و بگید همونجا براتون مخلوط کنند

۱۴۰۰-۰۳-۰۵ ۰۱:۳۵:۴۹

آرا یوسفیان

روز بخیر امکانش هست این گیاه رو هم نگاه کنید و نظر خودتون رو بگید میزان ابیاری زیاد بود و برگ ها سبز می افتاد الان کم کردم تقریبا رسیده به روزی یک عدد فقط یک سری لکه های سفید روی برگ ها هست و یه سری چیزهای سفید که نم یدونم مال گیاه یا شبیه تار عنکبوت

۱۴۰۰-۰۳-۰۹ ۱۰:۱۰:۰۸

کارشناس شماره ۲

سلام وقتتون بخیر گیاه مورد نظرتون رو در تالار مربوطه ارسال بفرمایید حتما سریعا پاسخ داده میشه

۱۴۰۰-۰۳-۰۹ ۱۳:۴۳:۳۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@