پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

nazanin

تعداد سوال: ۲

زرد شدن برگ یوکا ویژه

تعداد بازدید ۳۵۱

یوکای من برگهاش به سمت بیرون گرد شده و دو تا از برگهاش هم زرد شده هفته ای یکیار بهش ۱/۵ لیتر آب میدم پشت پنجره است و نور میگیره روی تنه اش یه تیکه انگار رفته که قبلا اینجوری نبود من بهش پودررآهن و کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ زدم سه هفته

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۰۵ ۲۲:۴۶:۳۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . تهویه ی محیط چه وضعیتی داره و آیا بعد از کوددهی این مشکل پیش آمد ؟ خاک گلدان چه ترکیبی دارد ؟

۱۴۰۰-۰۳-۰۶ ۰۱:۲۴:۵۶

nazanin

نمیدونم خاک چه ترکیبی داره ولی بعد از کود دهی من حداقل متوجه شدم یه تیکه از تنه هم انگار رفته و ۲ تا برگش همززد شده نمیدونم چقدر آب باید بهش بدم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۰۶ ۰۲:۲۳:۱۹

کارشناس شماره ۱

آبیاری باید زمانی انجام بشه که خاک گلدون نسبتا خشک شده باشه . از چه روشی برای رطوبت رسانی استفاده میکنید ، اینکه عنوان میکنید که یک تکه از تنه رفته ، منظورتون کنده شدن هستش یا نرم و پوسیده شدن ؟

۱۴۰۰-۰۳-۰۷ ۰۱:۲۸:۴۰

nazanin

كنده شده و اينكه من هفته اى يكبار بهشون آب ميپاشم و آب ميدم

۱۴۰۰-۰۳-۰۷ ۰۳:۱۵:۲۰

nazanin

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۰۷ ۰۳:۵۵:۳۷

کارشناس شماره ۱

این کنده شدن ، ترکیدن پوست در اثر گرم و خشک بودن محیط و رطوبت کم یا صدمات فیزیکی هستش بهتره برای رطوبت رسانی یکنواخت براش جزیره بسازید .

۱۴۰۰-۰۳-۰۷ ۲۳:۵۱:۰۴

nazanin

جزيره چه جورى بسازم؟

۱۴۰۰-۰۳-۰۸ ۰۰:۳۱:۴۴

کارشناس شماره ۱

داخل زیرگلدونی سنگریزه بریزید و توش اب بریزید .گلدان را روی سنگریزه ها قرار ددید طوری که ته گلدان با آب تماس نداشته باشه .اینطوری رطوبت بصورت یکنواخت تامین میشه

۱۴۰۰-۰۳-۰۸ ۰۱:۱۹:۵۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@