پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

الهام صالحی

تعداد سوال: ۱

یوکا ویژه

تعداد بازدید ۲۹۵

دلیل زرد شدن و افتادگی برگهای یوکا

۱۴۰۰-۰۳-۱۱ ۱۴:۱۴:۲۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .افراط و تفریط در آبیاری ، نور کم محیط ، تهویه ی نامناسب و نوسان دمای محیط و سایر عوامل میتونه عامل زردی و افتادگی برگها باشه لطفا عکس گیاه را ارسال کنید متشکرم

۱۴۰۰-۰۳-۱۲ ۰۱:۵۸:۳۹

الهام صالحی

ممنونم از پاسخ دهی تون عکس رو واستون ارسال میکنم

۱۴۰۰-۰۳-۱۲ ۱۱:۳۹:۳۴

کارشناس شماره ۱

عکس ارسال نشده .اگر از طریق سایت موفق نشدید میتونید عکس را به همراه نام کاربری از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۹۰۱۱۶۸۲۳۶ ارسال کنید تا براتون در سایت آپلود کنیم

۱۴۰۰-۰۳-۱۳ ۰۰:۰۱:۵۷

کارشناس شماره ۱

گیاهتون بعلت دریافت مور کم ، به شدت صعیف شده و یکی از عوامل زردی برگها هم همین علت هستش .لطفا بفرمایید کدوم شهر تشریف دارید و آیا تراس دارید ؟ لطفا نحوه بفرمایید نحوه ی آبیاریتون به چه صورت هستش ؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۱۳ ۰۱:۳۲:۳۵

الهام صالحی

اصفهان هستم‌ و هفته ای یکبار آبیاری میکنم و نور غیر مستقیم از پنجره میگیره گلم .تراس دارم ولی خیلی آفتابگیره و سایبان نداره. باید چیکار کنم که خوب شه حالش ؟

۱۴۰۰-۰۳-۱۳ ۰۸:۵۴:۲۳

کارشناس شماره ۱

چون گیاهتون خیلی ضعیف شده بهتره سرشاخه ها را از جایی که علامت زدم قطع کنید و گلدان را در تراس و در آفتاب مستقیم قرار بدید آبیاری باید هرزمان که خاک گلدان خشک بود انجام بشه . سنگریزه های روی گلدان را بردارید تا خشکی خاک را بهتر تشخیص بدید در زمان آبیاری ، گیاه را کاملا سیراب کنید .در روزهای گرم سال گیاه به آبیاری روزانه نیاز دارد .با سرد شدن دوباره ی هوا میتونید گلدان را به داخل منزل و در کنار پنجره ی نورگیر قرار بدید .اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتون هستم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۱۴ ۰۳:۱۹:۱۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@