پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

هاله اهدایی

تعداد سوال: ۱

خم شدن برگ های گیاه آرالیا به سمت پایین ویژه

تعداد بازدید ۴۱۶

سلام، چند روزیه که برگ گیاه آرالیای من به سمت پایین خم شده خواستم ببینم علت چیه و آیا راهی هست که دوباره به حالت اولیه برگرده؟ ممنون

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۱۵ ۱۰:۴۲:۴۸

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر دمای محیطتتون رو میفرمایید؟

۱۴۰۰-۰۳-۱۵ ۱۲:۱۵:۳۸

هاله اهدایی

سلام معمولا بین ۲۴ تا ۲۵ درجه

۱۴۰۰-۰۳-۱۵ ۱۲:۴۱:۰۷

کارشناس شماره ۲

ابیاری گیاهتون به چه شکل هست؟ و باد کولر بهش نمیخوره؟ فعلا تا برررسی علت از چند چوب کوچیک به عنوان قیم استفاده کنید زیر شاخه ها بزارید که بیشتر خم نشن تا شرایط ابیاری زهکشی بررسی بشه

۱۴۰۰-۰۳-۱۵ ۱۵:۲۹:۳۵

هاله اهدایی

آبیاری حدودا دو بار در هفته و گهگاهی غبارپاشی می کنم،خیر باد مستقیم کولر بهش نمی خوره، و گلدون پشت پنجره سالن قرار داره که ۱ ساعت در روز (۳ ظهر) آفتاب روی گلدون قرار می گیره

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۱۵ ۱۶:۲۳:۳۸

کارشناس شماره ۲

بله دقیقا این حالت نور افتاب خصوصا در این روزها که خیلی هوا گرم شده بهتره مستقیم بهش نخوره و از پشت پرده نور برسه کافیه یا با فاصله دو متری از پنجره قرار بدید و ابیاری هر زمان سطح خاک 2 سانت خشک بود تا اندازه ای اب بدید که چند قطره اب از زیر گلدان خارج بشه برای تامین رطوبتش اگر منزلتون هوای خشکی داره زیر گلدون جزیره میتونید درست کنید غبار پاشی روزانه اصلا در افتاب انجام نشه صبح زود یا غروب با فاصله یک متری از گیاه انجام بشه

۱۴۰۰-۰۳-۱۵ ۲۰:۵۹:۲۸

هاله اهدایی

ممنون از پاسخگوییتون، یه سوال هم درباره گیاه آگلنما دارم می تونم همینجا بپرسم یا باید دوباره از اول وارد بشم؟

۱۴۰۰-۰۳-۱۶ ۰۰:۰۹:۴۴

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم دررابطه با هرگیاه در تالار خودش سوال مطرح بفرمایید خیلی سریع پاسخ داده میشه

۱۴۰۰-۰۳-۱۶ ۱۰:۲۶:۱۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@