پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سارا ایرانی

تعداد سوال: ۵

کج شدن ساقه و آویزان شدن برگ‌ها ویژه

تعداد بازدید ۶۲۰۹

سلام...وقت بخیر،،، چندروزی هست که گیاه من برگ هاش به طرف پایین خم شده و الان یکی از برگ هارو با نخ بستم که نشکنه...امروز هم متوجه شدم که ساقه اصلی گیاه خیلی کج شده.. لطفا بفرمایید دقیقا چه اتفاقی داره براش میوفته و باید چه کار کنم؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۱۸ ۱۹:۲۹:۱۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لطفا بفرمایید نحوه ی آبیاریتون به چه صورته و محیط از نظر دما و تهویه چه وضعیتی داره ؟

۱۴۰۰-۰۳-۱۹ ۱۹:۴۲:۲۸

سارا ایرانی

تعداد سوال: ۵

هروقت خاک گلدون خشک باشه بهش حدودا یک و نیم لیتر آب بهش میدم کنار پنجره جنوبی هستش، و پنجره مرتب بازه و هوا جریان داره، البته در کنارش کولر هم روشنه. خاکش هم دوماهی هست عوض شده

۱۴۰۰-۰۳-۱۹ ۲۰:۰۳:۱۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

دیفن باخیا گیاهی است که برای ایستایی گیاه ، لازمه که گاهی اوقات هرس بشه .یا اگر تمایلی به هرس کردن ندارید میتوانید با قرار دادن یک قیم چوبی در کنار گیاه و بستنِ گیاه به آن ، ایستایی گیاه را حفظ کنید . اگر گیاه را هرس کردید میتوانید از ساقه های ان قلمه بگیرید .میتونید در سایت جستجو کنید ، در مورد روش قلمه زدن دیفن باخیا بصورت مفصل توضیح داده شده . سعی کنید گیاه در معرض باد کولر قرار نداشته باشه . افتادگی برگها میتونه بعلت افراط و تفریط در آبیاری ، بسته بودن زهکش ، گرما یا سرمای محیط و یا نوسان دمای محیط و گاهی اوقات کوددهی زیاد ، ایجاد شود . در زمان آبیاری ، زهکش رو چک کنید و از باز بودن آن مطمئن شوید . اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم .

۱۴۰۰-۰۳-۲۰ ۰۱:۳۱:۳۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@