پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

Shadi zilaee

تعداد سوال: ۳

سلام من دو نوع برگ انجیری دارم ویژه

تعداد بازدید ۳۰۸

روی هر دو لکه سفید هستش که با ناخون میکنم پودر میشه یا مثل پولک میمونه جنسش تمیز میشه گیاه باز دوباره اون لکه ها بوجود میاد و حتی زیر برگ هم لکه سفید هست و اینکه هفته ای یک‌بار آب پاشی میکنم گیاه و سم قارچ خریدم صبح میزنم به برگ و ساقه و روی خاک هم اسپری میکنم اما خیلی بیشتر شد اون لکه های سفید ..لطفاً راهنمایی کنید ممنون

۱۴۰۰-۰۳-۲۳ ۰۸:۳۶:۰۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر برای تشخیص دقیق تر عکس گیاهتون رو ارسال بفرمایید

۱۴۰۰-۰۳-۲۳ ۱۱:۱۱:۱۷

Shadi zilaee

بعد از سم زدن

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۲۳ ۱۱:۳۵:۱۸

کارشناس شماره ۲

ببینید این لکه های سفید اثر سم قارچکش روی برگتون هست لطفا عکس از پشت برگ و یا اگر روی ساقه هست ارسال بفرمایید اگر بیشتر از یک عکس نتونستید اینجا ارسال کنید عکسای دیگه رو به شماره واتسپ09183161028 ارسال بفرمایید . لکه های سفید میتونه سفیدک یا شپشک باشه برای تشخیص دقیقش اگه بتونید از پشت برگ و روی ساقه عکس ارسال بفرمایید ممنون میشم

۱۴۰۰-۰۳-۲۴ ۰۰:۱۴:۱۳

Shadi zilaee

ساقه

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۲۴ ۰۸:۳۶:۲۶

Shadi zilaee

پشت برگ هم سم قارچ زدم البته قبلاً هم این لکه ها بود ولی کم رنگ تر

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۲۴ ۰۸:۳۷:۴۰

کارشناس شماره ۲

بیشتر لکه های پشت برگ در اثر باقی موندن اثر سم و اثر لکه اب روی برگ هست و همینطور کمی سفیدک که نوعی بیماری قارچی هست و در اثر رطوبت بالا ایجاد میشه . شما از چه قارچکشی استفاده کردید؟

۱۴۰۰-۰۳-۲۴ ۲۳:۴۲:۰۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@