پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

ابراهیمی

تعداد سوال: ۲

افتادگی برگ ویژه

تعداد بازدید ۴۲۸

با سلام گیاه من برگاش داره میوفته و حالت افشون و پژمرده گرفته دور از نور آفتابه هفته ای ی بار قبلا و آلان چند روزه هر روز آب میدم و بهش زغال پودر دادم ولی تغییر نکرد چیکار کنم براش

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۲۷ ۰۰:۱۱:۲۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . لطفا بفرمایید در هر نوبت آبیاری چقدر آب در گلدان میریزید ؟

۱۴۰۰-۰۳-۲۷ ۰۲:۳۳:۴۳

ابراهیمی

تقریبا یک لیوان

۱۴۰۰-۰۳-۲۷ ۱۱:۳۵:۳۸

کارشناس شماره ۱

گیاهتون تشنه است .لطفا گلدان را به مدت نیم ساعت در ظرف اب قرار بدید طوری که حداقل یک سوم گلدان در اب قرار داشته باشه . بعد که تشنگی گیاه برطرف شد دوباره شاداب میشه و از این به بعد در فصل رشد بیشتر از یک لیوان به گیاه آب بدید .اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم .

۱۴۰۰-۰۳-۲۷ ۲۳:۴۷:۵۲

ابراهیمی

ممنونم به نور آفتاب اختیاج داره؟

۱۴۰۰-۰۳-۲۸ ۱۷:۰۳:۲۸

ابراهیمی

و اینکه همین ی بار زیرش آب بذارم؟

۱۴۰۰-۰۳-۲۸ ۱۷:۰۷:۳۵

کارشناس شماره ۱

به نور زیاد ، نیاز داره و در بعضی مناطق مثل شمال کشور ، در هوای آزاد کاشته میشه ، اما اگه این گیاه مدتی در محیط داخلی نگهداری شده باشه ، اگر به یکباره در معرض نور مستقیم خورشید قرار داده بشه ، دچار سوختگی میشه باید کم کم به نور عادتش بدید . روشی که برای آبیاری خدمتتون عرض کردم فقط برای رفع تشنگی مفرط گیاه هستش ، بعد از اینکه گیاه شاداب شد باید هرزمان خاکش خشک بود بهش اب بدید و سیرآبش کنید .

۱۴۰۰-۰۳-۲۸ ۲۳:۱۴:۱۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@