پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

پریسا آذرمیان

تعداد سوال: ۱

سلام وقت بخیر برگ انجیری من دوتا برگاش زرد شده بااینکه خاکشو عوض کردم ونورش هم کافیه ممنون میشم راهنمایی کنید ویژه

تعداد بازدید ۲۸۰

نور غیر مستقیم شمالی خونه هست

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۲۹ ۱۰:۱۲:۳۰

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر خود خاصی بهش دادید؟ و اینکه چند روز،یکبار اب میدید؟ سوراخ زهکش زیر گلدون بازهست؟

۱۴۰۰-۰۳-۲۹ ۱۲:۵۴:۲۱

پریسا آذرمیان

ی کود ازگل فروشی گرفتم بله زیر گلدون بازه واینکه درهفته دوبار اب میدم به گلدون گاهی هم برگارو ازدور خیس میکنم خیلی کم

۱۴۰۰-۰۳-۲۹ ۱۸:۴۸:۴۶

کارشناس شماره ۲

غبار پاشی از فاصله یک تا یک متری و‌نیم با اب تصفیه یا جوشیده مشکلی نداره اتفاقا برای برگ انجیری لازمه اما بفرمایید چه کودی استفاده ه کردید عکسشو دارید یا اسمشو میدونید؟ و چه میزان؟

۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۰۰:۴۰:۴۸

پریسا آذرمیان

به من گفتن اندازه درب خود ظرف داخل ی لیتر آب و به ۴تا گلدون بدم نه متاسفانه اسمشو نمیدونم اما مایع بود

۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۰۱:۰۱:۳۱

پریسا آذرمیان

واینکه همیشه آب جوشیده سرد شده میدم

۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۰۱:۰۲:۴۲

کارشناس شماره ۲

چون میفرمایید کود مایع بوده یکم شک کردم میزان کود دهی یکم زیاد بوده و‌خود اون باعث اسیب به برگ میشه کوددهی برای برگ انجیری بسیار مفیده اما خود مناسبش کود اهن ۴۵ روز یکبار اسید هیومیک ماهی یکبار و npk ۲۰ دو هفته یکبار این کودها بسیار کمک کننده هست برای شادابی و‌ذقیقا طبق دستور بسته انجام بدید و ابیاری زمانی که سطح خاک به عمق دو سانت خشک شد انجام بشه و حتما زهکش باز باشه اگر سوالی داشتید بفرمایید

۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۱۷:۱۳:۵۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@