پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شهره جلبلی

تعداد سوال: ۲

نحوه کاشت ویژه

تعداد بازدید ۴۷۴

دو شاخه سانسوریا را قیچی کردم از ته داخل ابی گذاشتم که ریشه کنه منتهی میگن طول می کشه مستقیم بزن به خاک تا رشد کنه میشه خاک مورد استفاده را بگین چی باید باشه و چی جوری میشه تو خانه زیاد سانسوریا کاشت من خیلی دوست دارم این گیاه را .

۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۰۴:۴۶:۰۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .لطفا عکس قلمه را ارسال کنید متشکرم

۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۰۸:۱۸:۰۸

شهره جلبلی

تعداد سوال: ۲

سلام الان دیدم یکیش ریشه کرده منتهی انگار گندیده باشه مثلا اگر شما دستور بدین تهشو بزن و تا اینقدر سانتی متر بزار داخل خاک برگ من انجام میدم .

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۱۰:۱۴:۰۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

قلمه ی برگ را از خطوط قرمز , قطع کنید و دوباره در آب قرار بدید تا ریشه دار بشه .یک تکه زغال در آب گلدان بیاندازید و آب را هر چند روز یکبار تعویض کنید . بعد از ریشه دار شدن میتوانید قلمه ها را به خاک مخصوص سانسوریا منتقل کنید . قسمت انتهای قلمه ای که ریشه دار شده را میتوانید در خاک بکارید .اگر ریشه ها نرم و حالت لهیدگی دارند انتهای قلمه را دوباره برش زده و مجددا ریشه دار کنید .

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۳۱ ۰۱:۴۷:۰۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@