پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

tahmineh moeini

تعداد سوال: ۱

کیاه حسن یوسف ویژه

تعداد بازدید ۲۹۹

سلام خسته نباشید ببخشید من به گلدون حسن یوسف دارم که تا چند وقت قبل خیلی خوب و سر حال بود و تو مغازه بود، چند روزی نبودیم این گیاه پژمرده شد و گفتیم شاید از گرماست چون پشت شیشه مغازه خیلی گرم بود اوردیم خونه گذاشتمش جلو کولر و پشت پنجره ولی هنوز حالش خوب نشده، چند روز پیش یه جوونه کوچیک زد(به برگ کوچیک) ولی امروز دیدم اونم پژمرده، باید چیکار کنم؟؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۱۰:۲۳:۳۵

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر ابیاری گیاهتون به چه شکل هست؟ و اصلا جلوی کولر نزارید الان گیاهتون دچار تنش سرما و گرما شده و‌کلا باد مستقیم کولر برای هیچ گیاهی مناسب نیست

۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۱۲:۲۲:۵۱

tahmineh moeini

الان یه روز در میون اب میدم یعنی بزارم تو راهرو که نورشم بیشتره بهتره؟ ولی گرمه خوب

۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۱۲:۲۸:۲۲

کارشناس شماره ۲

ببینید جایی که خیلی گرم باشه و تهویه نداشته باشه خوب نیست جایی بزارید که باد کولر مستقیم بهش نخوره باد غیر مستقیم مشکلی نداره و برای ابیاری هم روز مشخص نکنید همیشه سطح خاک رو چک کنید هرزمان به عمق یک سانت خشک بود ابیاری کنید دقت کنید حتما زهکش گلدونتون باز باشه و بعد ابیاری چند قطره اب از زیرگلدون خارج بشه اگر ریشه گیاهتون اسیب ندیده باشه با رعایت شرایط محیطی و‌ابیاری مناسب گیاه دوباره جوونه میزنه

۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۱۶:۵۳:۵۲

کارشناس شماره ۲

به گیاهتون کود کامل npk و اسید هیومیک هم بدید بسیار کمک میکنه به رفع تنش وارد شده

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 20-20-20 کود مایع هیومیک اسید protect nature
۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۱۶:۵۵:۰۰

tahmineh moeini

خیلی ممنون از راهنماییتون این کود رو دارین شما که تهیه کنم ازتون؟

۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۱۷:۰۰:۵۰

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم بله لینک خریدشو براتون میزارم

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 20-20-20 کود مایع هیومیک اسید protect nature
۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۱۷:۰۳:۱۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@