پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

محدثه اسفندیاری

تعداد سوال: ۲

ریختن برگای بونسای و کم برگ شدن ویژه

تعداد بازدید ۳۶۴

من حدود چند ماه میشه که این بونسای رو دارم ولی کم کم برگاش ریختن و کم برگ در میاد و خیلی تراکنش کم شده حالا باید چیکار کنم

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۰۶ ۱۵:۵۸:۱۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لطفا بفرمایید نحوه ی ابیاریتون به چه صورته و محیط گیاه از نظر نور ، چه وضعیتی داره ؟ متشکرم

۱۴۰۰-۰۴-۰۶ ۲۳:۳۷:۳۳

محدثه اسفندیاری

هفته ای دوبار آب میدم و هر بار یک لیوان پر آب میدم دقیقا با پنجره نیم متر فاصله داره و در روز پرده کنار میره و نور به گلها میخوره جاشم خیلی وقته اصلا عوض نکردم

۱۴۰۰-۰۴-۰۷ ۰۰:۰۷:۰۷

محدثه اسفندیاری

راستی معذرت میخوام یه گل اریکا هم دارم که اونم نوک برگاش زرد شده و هفته ای یکبار یه لیوان پر آب میدم از پنجره ۲.۵ متر فاصله داره صبحها پرده رو میکشم که نور بهشون بخوره ولی اونم دیگه برگ نداد و داره زرد میشه

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۰۷ ۰۰:۰۹:۲۸

کارشناس شماره ۱

ایا در زمان آبیاری آب از زیر گلدان خارج میشه؟

۱۴۰۰-۰۴-۰۷ ۲۳:۴۱:۱۶

محدثه اسفندیاری

بله آب به زیر گلدانی میرسه در حدی که فقط خیس میشه

۱۴۰۰-۰۴-۰۸ ۰۰:۱۵:۳۵

کارشناس شماره ۱

همینقدر کافیه برای بونسای ، بهش نور بیشتری برسونید یعنی حتما حداقل دو سومِ روز ، کنارِ پنجره ی نورگیر قرار داشته باشه (بدون پرده ) . ساقه های خشک را هرس کنید و گاهی اوقات سطح خاک گلدون را زیرو رو کنید تا تهویه ی خاک به خوبی انجام بشه .

۱۴۰۰-۰۴-۰۸ ۱۲:۰۱:۴۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@