پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

رویا رئیسی فر

تعداد سوال: ۱

ریزش برگ بونسایی ویژه

تعداد بازدید ۴۱۳

سلام وقت بتیر مدتی بونسای دارم و مدام برگ ریزی داره و حالا بخشی از تنه چروک شده ممنون میشم راهنمایی کنید

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۰۷ ۱۰:۱۱:۴۴

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر به تازگی جای،گلدون تغییر نکرده؟

۱۴۰۰-۰۴-۰۷ ۱۱:۱۰:۰۸

رویا رئیسی فر

تعداد سوال: ۱

ریزش برگ داشت گفتم شاید شرایطش بد اونو جابجا کردم به اتاق با فاصله یک متری با از پنجره نصف روز هم نورگیری داره داره باد مستقیم کولر هم بهش نمیخوره هفته یک بار ابیاری میشه ماهی یک بارم کود بهش داده میشه

۱۴۰۰-۰۴-۰۷ ۱۵:۱۵:۵۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

ببینید برای ابیاری روز مشخص نکنید خصوصا در فصل گرم که نیاز ابی گیاه بیشتر میشه همیشه سطح خاک رو‌چک کنید وقتی حدود سه سانت از سطح خاک خشک بود اقدام به ابیاری کنید،چروک شدن ساقه در اثر خشکی و تشنگی گیاه اتفاق میافته و‌حتما چک کنید زهکش زیر گلدون باز باشه که اب ازش خارج بشه و غبار پاشی زیر نور یا از فاصله کمتر از ۱ و نیم متر انجام نشه چون باعث لکه برگی میشه الان روی برگ ها علایم لکه دیده میشه پشت و روی برگ رو چک کنید اگر لکه بود عکسشو بفرستید

۱۴۰۰-۰۴-۰۸ ۰۰:۳۱:۳۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@