پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فرحناز عباسی

تعداد سوال: ۲

اکلونما ویژه

تعداد بازدید ۴۳۲

برگهای تازه پیش،از اینکه از شکل لوله ای خارج شوند زرد شده و از بین می روند . چکار کنم ؟.

۱۴۰۰-۰۴-۰۹ ۲۰:۲۵:۳۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . لطفا عکس گیاه را ارسال نمایید و بفرمایید نحوه ی آبیاریتون به چه صورت هستش ؟

۱۴۰۰-۰۴-۱۰ ۰۰:۳۲:۰۷

فرحناز عباسی

عکس را فرستادم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۱۰ ۱۰:۱۰:۰۶

فرحناز عباسی

ابیاری اول هفته ای یک مرتبه بود . با گرپ شدن هوا هفته ای دو بار کردم .

۱۴۰۰-۰۴-۱۰ ۱۰:۱۳:۵۶

کارشناس شماره ۱

ایا گیاه در مکانی گرم و بدون تهویه قرار داره ؟ مثلا نیمی از روز منزل تشریف نداشته باشید و گیاه در مکانی کاملا بسته قرار داشته باشه ؟ ایا در زمان آبیاری آب از زیر گلدان خارج میشه ؟

۱۴۰۰-۰۴-۱۰ ۱۲:۳۰:۱۱

فرحناز عباسی

همیشه یک فن خنک روشن هست و در فاصله یک و نیم متری پنجره ای همیشه نیمه باز است . بله آب از زیر گلدان خارج میشود و در بشقاب زیر گلدانی قابل دیدن هست

۱۴۰۰-۰۴-۱۰ ۱۵:۰۱:۰۹

فرحناز عباسی

الان متوجه شدم یک شیره شفاف چسبناک روی برگهای تازه در آمده هست

۱۴۰۰-۰۴-۱۰ ۱۷:۲۲:۵۸

کارشناس شماره ۱

گیاهتون دچار افت شده بهتره با سم حشره کش مخصوص گیاهان سمپاشی انجام بدید .سمپاشی را در شب و خارج از منزل انجام بدید و از ماسک و دستکش استفاده کنید .دو هفته بعد سمپاشی را تکرار کنید .آب زیرگلدانی را هم همیشه خالی کنید .

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
سم دیازینون (Diazinon) سم مالاتیون (Malathion) سم حشره کش حشره کش ایمیداکلوپراید (سم کنفیدور)
۱۴۰۰-۰۴-۱۰ ۲۲:۲۹:۱۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@