پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

پرنده بهشتی

تعداد سوال: ۱

علت افتادن ساقه برگ انجیری ویژه

تعداد بازدید ۴۶۵

با سلام و وقت بخیر گیاه برگ انجیری من رشد خوبی دارد و مدام در حال دادن برگ های جدید است ولی ساقه ها عمود نیستند و تمایل به افتادن دارند. البته اصلا زرد یا نوک سوز نیز نیستند. شرایط نگهداری کنار پنجره شرقی است که تا ساعت ۱۱ آفتاب هست ولی با پرده حریر فیلتر کردم نور رو. آبیاری هم هفته ای یکبار یا هروقت خاک خشک شود انجام میدم. دستگاه بخور سرد هم چندروزی یکبار برای گیاهان روشن میکنم. ممنون میشم علت افتادن ساقه ها رو راهنمایی کنید تا بفهمم آیا علت خاصی دارد؟ ممنون

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۱۲ ۱۳:۰۵:۳۴

پرنده بهشتی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۱۲ ۱۳:۰۹:۱۷

پرنده بهشتی

در ضمن یادم رفت بگم باد کولر به گیاه نمی‌خوره اصلا و زهکشی هم مناسبه.

۱۴۰۰-۰۴-۱۲ ۱۳:۱۸:۲۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر گاهی ارتفاع نامناسب کشت یا تنش های دمایی و ابی باعث این بازشدن ساقه ها میشه چون میفرماییدنورش خوبه اون مورد رو بررسی نمیکنیم‌چون نور نامناسب هم از دلایل این مورد هست و حتما شما هر ۲۰ روز یکبار لازمه گلدونتون رو بچرخونید تا نور یکسان دریافت بشه شما برای رفع این حالت میتونید از،قیم استفاده کنید که گیاه دیگه حالت افتاده نداشته باشه و عمودی قرار میگیره

۱۴۰۰-۰۴-۱۲ ۱۴:۰۱:۲۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@