پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فروزان منصوری

تعداد سوال: ۱

سلام وقت بخیر ویژه

تعداد بازدید ۲۹۷

من حدود4ماه بونستی میخک خریدم ودقیقا دوروزبعو بونستی چروکیده شد ودیگ خوب نشد بعدش ریزش برگ داشت ویکم حوانه زد تکلا خسک شد دیگه الان 1ماهه تغییری نکرده خشک خشک قارچ کش بش زدیم خاکشم تازه عوض کردیم جاسم تغییرندارم نورشم خوبه

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۱۷ ۱۴:۱۳:۰۶

فروزان منصوری

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۱۷ ۱۴:۱۶:۵۶

فروزان منصوری

این مال وقتیه که خریداری شد روزبعدش کلا خراب شد

۱۴۰۰-۰۴-۱۷ ۱۴:۲۲:۳۷

فروزان منصوری

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۱۷ ۱۴:۲۳:۳۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر نور محل قرار گیری چقدره؟ و چقدر بهش آب میدید؟

۱۴۰۰-۰۴-۱۷ ۱۴:۳۱:۵۷

فروزان منصوری

نورش خوبه توی خونه وغیرمستقیم روبروی پنجرست...قبلا هفته ای یبار بعد دوروزیبار ...ولی دیگه خاکشو چک میکنم اب میدم ...خاک تعویض کردیم خیلی گل بود

۱۴۰۰-۰۴-۱۷ ۱۴:۳۶:۴۷

فروزان منصوری

چراجواب ندادین دیگه?

۱۴۰۰-۰۴-۱۷ ۲۳:۳۹:۱۳

کارشناس شماره ۲

وقتتون بخیر حتما در کمتر از ۲۴ ساعت به سوالتون پاسخ داده میشه این گیاه شما کاملا سوخته اگر ریشه آسیب ندیده باشه با کوددهی ابیاری صحیح و نور مناسب دوباره جوونه میزنه براش جزیره درست کنید تا رطوبتش تامین باشه حتما نور خوب غیر مستقیم نیاز داره ابیاری هرزمان سطح خاک به عمق سه سانت خشک بود انجام بشه و خود مخصوص بونسای هر دو هفته یکبار بهش بدید اگر در رابطه با ساخت جزیره سوالی دارید بفرمایید راهنمایی کنم

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود بونسای protect nature کود بونسای
۱۴۰۰-۰۴-۱۸ ۰۰:۳۳:۱۶

فروزان منصوری

اگرلطف کنید توضیح بدین چه طوری جزیره درست کنیم ممنون میشم

۱۴۰۰-۰۴-۱۸ ۰۰:۳۶:۴۳

کارشناس شماره ۲

بله حتما ببینید یک زیر گلدونی به قطر دو تا سه برابر گلدونتون بزارید و‌ سنگ داخلش بریزید روی سنگ ها آب بریزید تا اندازه ای که تقریبا نصف سنگ ها در آب باشنت و‌گلدون رو روی سنگ ها قرار بدید فقط دقت کنید اب تا اندازه ای نباشه که کف گلدون با اب در تماس باشه هرزمان آب داخل زیر گلدونی تبخیر شد دوباره بهش آب اضافه کنید عکسشو براتون پیوست میزارم اگر سوالی بود بفرمایید

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۱۸ ۰۰:۴۰:۵۷

فروزان منصوری

این کارو انجام دادم نتیجه روبهتون میگم... فقط یه کاجم دارم برگ های پایینش شروع به ریختن کرد الان برگای بالا که تازه زده زرد میشه ومیریزه واس کاجم جزیره درست کنم؟

۱۴۰۰-۰۴-۲۱ ۱۲:۴۴:۰۶

فروزان منصوری

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۲۱ ۱۲:۴۵:۵۷

کارشناس شماره ۲

بله برای کاج هم جزیره درست کنید و دستگاه بخور سرد و‌غبار پاشی از فاصله دومتری هم براش مناسب البته لازمه از نظر وجود آفت و بیماری و‌کمبود مواد غذایی هم بررسی بشه سوال مربوط به کاج رو تالار مربوطه مطرح بفرمایید

۱۴۰۰-۰۴-۲۲ ۰۱:۱۰:۱۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@