پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

قائمی

تعداد سوال: ۱

بامبو ویژه

تعداد بازدید ۱۶۸

[۷/۱۰،‏ ۱۱:۵۵] Ghaemi: با سلام ضمن تشکر از سایت خوبتون و توضیحات عالی تون [۷/۱۰،‏ ۱۱:۵۷] Ghaemi: من این بایمبو ها رو چند ساله دارم و تا الان چتد بار ساقه اش رو از پایین کوتاه کردم و ماهی یک بار هم گلدان رو می شورم و آبش رو عوض می کنم و از قطره ی تقویتی هم استفاده می کنم [۷/۱۰،‏ ۱۱:۵۸] Ghaemi: اینبار هم همین کارها رو کردم و از آب جوشیده استفاده کردم و زغال هم انداختم اما ساقه ها لزج و زرد شده باید چه کار کنم ؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۱۹ ۱۲:۰۳:۵۵

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر گیاهتون قارچی شده لزج شدن و نرم بودن ساقه در اثر بیماری های قارچی ایجاد میشه اگر قسمت بالای شاخه دست میزنید جایی نرم هست با یک قیچی ضدعفونی شده از همون قسمت سفت که داخل اوند هم سبز باشه ببرید و یک محلول قارچکش درست کنید و شاخه بامبو به مدت ۱۵ دقیقه در محلول قرار بدید بعد در آب قرار بدید و ذغال هم حتما بزارید در آبش فقط برای آب از اب تصفیه یاجوشیده سرد شده استفاده کنید چون ریشه ها در تماس مستقیم با آب هستند مهمه آب گلدون عاری از هرگونه میکروبی باشه اگر سوالی بود بفرمایید

۱۴۰۰-۰۴-۱۹ ۱۲:۳۳:۰۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@