پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

حاج اکبری

تعداد سوال: ۳

گیاه ناز یخی ویژه

تعداد بازدید ۴۱۱

سلام وقت بخیر ، من توی تراسم ناز یخی دارم مه الان دو سه هفته داره تمام گلهام خشک میشه و یه موجودات ریزی روش دیدم لطف میکنید راهنمایی بفرمایید باید چکارش کنم

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۲۰ ۱۵:۰۷:۳۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر آیا این حشرات سفیدرنگ و حالت اردی یا پنبه ای دارند ؟

۱۴۰۰-۰۴-۲۰ ۱۷:۴۰:۱۴

حاج اکبری

بله

۱۴۰۰-۰۴-۲۰ ۱۸:۱۴:۵۲

کارشناس شماره ۱

گیاهتون به علت گرما و رطوبت زیاد به شپشک اردآلود دچار شده .بهتره سه نوبت با فاصله ی دو هفته گیاه رو با سم کنفیدور سمپاشی کنید .سمپاشی را شب و فضای باز انجام بدید و از ماسک و دستکش استفاده کنید بهتره قبل از سمپاشی ساقه هایی که خیلی آلوده هستند را قطع و آثار آفت را کاملا از روی گیاه پاک کنید و بعد سمپاشی را انجام بدید سم را روی خاک هم بریزید چون شپشک‌ها در داخل خاک هم فعالیت می‌کنند اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم

۱۴۰۰-۰۴-۲۰ ۱۹:۴۵:۰۴

حاج اکبری

سپاس

۱۴۰۰-۰۴-۲۰ ۲۰:۰۰:۵۸

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۴۰۰-۰۴-۲۱ ۰۰:۲۴:۲۵

حاج اکبری

سلام وقت بخیر من سمی که فرمودید تهیه کردم چه مقدار از سم باید به آب اضافه کنم و به کیاه بدهم ؟

۱۴۰۰-۰۴-۲۱ ۲۱:۱۱:۵۳

حاج اکبری

وقت بخیر من بصورت جدا به خاک هم باید سم بدهم یا اینکه اسپری کنم کفایت میکنه و اینکه این گل از بقیه گلهام باید جدا بزارم یا اینکه کنار گلهای دیگم باشه به اونها آسیب نمی رسونه البته گلدان ها جدا هستن ولی کنار هم قرار دارند سپاس

۱۴۰۰-۰۴-۲۱ ۲۲:۳۹:۲۰

کارشناس شماره ۱

سلام وقتتون بخیر یک قاشق چایخوری از سم را در یک لیتر آب حل کنید و هم بصورت آبیاری به گیاه بدید و هم روی گیاه اسپری کنید .سمپاشی را شب و خارج از منزل انجام بدید و از ماسک و دستکش استفاده کنید .دو هفته بعد سمپاشی را به همین شیوه تکرار کنید .بله بهتره گلدان آلوده از مجموعه گیاهی تون جدا بشه چون شپشکها قابل سرایت به بقیه ی گیاهان هستند .

۱۴۰۰-۰۴-۲۲ ۰۰:۳۵:۴۰

حاج اکبری

سپاسگزارم

۱۴۰۰-۰۴-۲۲ ۱۴:۰۶:۲۳

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۴۰۰-۰۴-۲۲ ۲۳:۴۶:۴۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@