پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

کاربر

تعداد سوال: ۲

عضویت: ۱۶-۰۱-۱۴۰۰

تکثیر ساکولنت ویژه

تعداد بازدید ۱۱۶

خسته نباشید. من عکس این برگ رو ارسال کردم و در مورد اینکه در ریشه زدن، دچار مشکل شده، سوال پرسیدم، و کارشناس شما در مورد اینکه در حین جدا کردن برگ دچار آسیب شده یا خیر پرسیدند، در پاسخ باید بگویم: گیاه اصلی این برگ، دچار پختگی شد و نرم شد و من این برگ را بدون فشار و زحمتی از گیاه جدا کردم، بنابراین برگ دچار زخم یا آسیب نشد و زمانی که جدا کردم، انتهاش سالم بود سفید و خشک بود.

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۲۰ ۱۸:۳۷:۱۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

عضویت: ۳۱-۰۳-۱۳۹۹

سلام وقتتون عرض ادب . چون آبیاری و رطوبت زیاد بوده قسمتی از انتهای برگ در حال پوسیدگی هستش و احتمال اینکه این عامل مانع ریشه زایی بشه زیاده . الان قلمه در محیط داخل هستش ؟

۱۴۰۰-۰۴-۲۰ ۱۹:۴۱:۵۵

کاربر

تعداد سوال: ۲

عضویت: ۱۶-۰۱-۱۴۰۰

بله، داخل اتاق هست، اما پنجره تقریبا 24 ساعت بازه و هوا جریان داره، از پشت پنجره هم نور دریافت میکنه. دو سه هفته ست تو این شرایطه

۱۴۰۰-۰۴-۲۰ ۲۰:۱۱:۳۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

عضویت: ۳۱-۰۳-۱۳۹۹

مدتی رطوبترسانی رو کمتر کنید اگر قلمه آسیب جدی ندیده باشه ریشه زایی انجام میشه .برای رطوبت رسانی روی خود قلمه آب نریزید فقط خاک اطرافش کمی مرطوب باشه کافیه .

۱۴۰۰-۰۴-۲۰ ۲۰:۱۵:۲۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
[email protected]