پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شيدا

تعداد سوال: ۱

سلام من يك گياه سنسوريا دارم.هر ١٠روز يكبار يك ليوان اب ميدهم ولي من ١٠روز سفر بودم و وقتي برگشتم ديدم پاجوش هايش از پايين زرد و ابكي شده اند و برگهاي كوچكترش درگير شدن ویژه

تعداد بازدید ۲۹۶

ر اين ١٠روز پنجره و در هم بسته بوده.

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۲۵ ۱۶:۲۴:۲۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .گیاهتون بعلت نامنظم بودن آبیاری و تهویه ی نامناسب محیط آسیب دیده و احتمال بروز بیماری قارچی هستش ، بهتره پاجوش را از گیاه جدا کنید و اگر برگهای گیاه اصلی هم در حال آسیب دیدن هستن بهتره یکبار گیاه رو از خاک در بیارید و وضعیت ریشه ها رو چک کنید و بعد بهش قارچ کش بزنید و دوباره در گلدانی با خاک جدید بکارید .آبیاری بصورت منظم انجام بدید و همزمان با خشک بودن خاک گیاه رو سیراب کنید . ممکنه گیاه دوباره برگهاش شل و آبکی بشن که این بعلت شدت آسیب وارده به گیاه هستش و چاره ای جز جدا کردن برگهای آسیب دیده ندارید .اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم

۱۴۰۰-۰۴-۲۵ ۲۳:۲۹:۲۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@