پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

ازاده

تعداد سوال: ۱

میخک هندی ویژه

تعداد بازدید ۵۰۸

سلام خسته نباشید گلدون میخک هندی تا هفته پیش خیلی سرحال بود و من دیروز دیدم یکسری برکتش خشک شدن و خیلی برای دیگه بی حالن ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی دوسش دارم و گل زاموفیلیام خیلی سرحاله ولی یکسری سوسک کوچیک تو خونه دیدم که برگاشو خوردن چیکار باید انجام بدم

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۳۱ ۱۰:۴۶:۰۴

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر پشت برگ ها حالت تارعنکبوت هم میبینید؟

۱۴۰۰-۰۴-۳۱ ۱۴:۰۰:۰۶

ازاده

تعداد سوال: ۱

نه نبسته فقط من ۵روز نبودم آب ندادم ممکنه برای این باشه!؟در مورد زاموفیلیام هم ممنون میشم نظرتونو بفرمایید

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۴-۳۱ ۱۷:۵۶:۴۲

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

بله در اثر کم ابی میتونه باشه البته در رابطه با زامیفولیا نیاز هست حتما اول گیاه رو با افتکش اسپری کنید بعد از اون دچار بیماری باکتریایی هم شده که لکه برگی به اون علت هست و نیاز به استفاده از سموم مسی یا سم بردوفیکس براش هست حتما اول افتکش و بعد از چند روز از سم مسی استفاده کنید و بهتره برگ الوده که در عکس مشصه از گیاه جدا بشه با یک قیچی ضدعفونی شده اینکارو انجام بدید. برای بونسای رطوبت محیط رو بالا ببرید به روش ساخت جزیره میتونید اینکارو کنید و محیطتتون تهویه خوب داشته باشه و ابیاری هر زمان سطح خاک به عمق سه سانت خشک بود انجام بشه دو هفته یکبار بهش کود مخصوص بونسای رو بدید و دوماه یکبار هم اسید هیومیک برای بهبود وضعیت خاکش

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود مایع هیومیک اسید protect nature کود بونسای سم دیازینون (Diazinon) قارچ کش (Fungicide) کود سم مس
۱۴۰۰-۰۴-۳۱ ۲۰:۴۸:۵۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@