پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

امیر

تعداد سوال: ۱

ریزش برگهای بونسای ویژه

تعداد بازدید ۳۶۵

سلام خسته نباشبد،من یه بونسای بی برگرو که تو یه مکانی که اصلا بهش اهمیت داده نمیشد رو آوردم ازش مراقبت کنم،لطفا راهنمایم کنید تا بتونم دوباره طراوت و زندگیرو بهش برگردونم،درضمن اصلا نمیدونم چه نوعی از بونسایها هستش🙏🙏🙏

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۵-۰۳ ۰۹:۰۱:۲۵

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

بله حتما فقط از عکس شاخه ها نمیشه گفت گیاهتون چی هست و‌کدوم نوع بونسای هست عکس برگ هاشو از،قبل ندارید؟ برای ابیاری حتما با یک سیخ چوبی چک کنید هرزمان یک سوم خاک خشک بود آب بدید زهکش زیر گلدون حتما باز باشه و بعداز هرابیاری چک کنید اب اضافی خارج بشه بهش دوماه یکبار اسید هیومیک و ۱۴ روز یکبار کود مخصوص بونسای به شکل غبار پاشی و همراه اب ابیاری بدید برای تامین رطوبتش زیرش جزیره درست کنید و جایی باشه که نور خوب غیر مستقیم داشته باشه و تهویه خوب اگر سوالی بود بفرمایید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود بونسای protect nature کود مایع هیومیک اسید protect nature کود بونسای
۱۴۰۰-۰۵-۰۳ ۱۴:۴۲:۳۴

امیر

تعداد سوال: ۱

سلام مجدد،من داروهایی رو که گفتید رو تهیه کردم فقط میخواستم بدونم که چون پریروز آبیاری کردم اشگالی نداره دوباره بخاطر رسوندن دارو به گیاه دوباره آبیاری کنم؟منظورم از دارو همون کود بونسای و هیومیک اسید هستش.

۱۴۰۰-۰۵-۰۵ ۱۶:۴۱:۳۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

اجازه بدید سطح خاک حداقل دوسانت خشک بشه بعد آبیاری کنید بهتره حدود دو روز زمان کافیه

۱۴۰۰-۰۵-۰۶ ۰۴:۰۳:۵۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@