پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

amir

تعداد سوال: ۵

زرد شدن برگها وگنديدگي ريشه ویژه

تعداد بازدید ۵۰۳

همه برگاش زرد شد ريشه را ديدم قسمتش گنديده شده دست نزده خودشون كندن تميزش كردم و مونده با دوتا برگ حالا بزارمش تو آب يا تو خاك ممنون ك كمكم ميكنين

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۱۰:۳۰:۰۶

amir

شرايط نگهداري گلهام با اين نور خوبه

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۱۱:۰۷:۳۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر بهتره گیاه رو در خاک بکارید .خاکبرگ سبک بهترین خاک برای آگلونما هستش . برای آبیاری اش هم بزارید خاک گلدان خشک بشه بعد بهش آب بدید تا دوباره دچار پوسیدگی نشه .سعی کنید گلدان را کوچکتر انتخاب کنید چون گیاه ریشه ی چندانی نداره گلدان بهتره بزرگ نباشه به دلیل اینکه احتمال پوسیدگی میره بالا .هر موقع ریشه از زیر گلدان بیرون زد میتوانید گلدان را تعویض کنید .اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۱۱:۱۱:۵۴

amir

ممنون بنظرتون نور واسه گل هام خوبه فقط روزي ١ الي ٢ ساعت افتاب خيلي كم بهشون ميرسه

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۱۱:۵۰:۳۵

amir

الان كاشتمش بنظرتون خوب ميشه ؟؟؟ هفته اي چند بار بهش اب بدم

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۲۳:۳۹:۱۱

amir

گل كاشتم ولي صبح ك ديدمش انقدر بي حال شده ك نگو و درحال دولا شدن

۱۳۹۹-۰۶-۰۳ ۰۹:۳۹:۲۵

کارشناس شماره ۱

برای گیاهان آپارتمانی خوبه و لی برای نخل ماداگاسکار و سایر کاتوسها این نور کمه .

۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۱۶:۴۷:۰۷

amir

شما بهم گفتين بكارم گل من كاشتم و صبح ك ديدمش دولا شده بود و از ريشه بي حال چيكار كنم واسه گلم

۱۳۹۹-۰۶-۰۳ ۰۹:۳۶:۱۶

کارشناس شماره ۱

تو چه خاکی کاشتین و آیا بعد از کاشت آب دادید ؟ محیط گرمه ؟

۱۳۹۹-۰۶-۰۳ ۱۶:۴۲:۰۷

amir

همون خاك ك گفتين بله اب دادم

۱۳۹۹-۰۶-۰۳ ۱۷:۰۹:۴۵

amir

محيط هم معموليه

۱۳۹۹-۰۶-۰۳ ۱۷:۱۰:۰۸

کارشناس شماره ۱

ببینید چون گیاه قبلا دچار پوسیدگی شده بود یه کم زمان میبره تا ریشه ها خودشون رو ترمیم کنن اگر گیاه رو داخل آب قرار میدادید بعد از انتقال به خاک باز هم گیاه یه مدت حالت بیحالی و پژمردگی داشت .سعی کنید محیط نگهداری اش کمی خنک باشه و بین دو آبیاری اجازه بدید خاک گلدان کمی خشک بشه گلدونتون زهکش داره ؟

۱۳۹۹-۰۶-۰۴ ۰۱:۰۸:۱۶

amir

بله زهكش داره گلم شكست كاملا و من توي اب گزاشتمش حالا بنظرتون ريشه ميبنده

۱۳۹۹-۰۶-۰۴ ۰۱:۳۵:۱۹

کارشناس شماره ۱

بله اما باید تو آبیاری بسیار دقت کنید چون آبیاری زیاد باعث پوسیدگی و آبیاری کم باعث خشک شدن گیاه میشه .آگلونما گیاه حساسی نیست با کمی دقت در مراقبت به راحتی ریشه دار میشه اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۶-۰۴ ۱۰:۲۵:۰۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@