پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

Sara

تعداد سوال: ۲

اسپاتی فیلیوم ویژه

تعداد بازدید ۲۲۲

سلام وقتتون بخیر من دوهفته ای هست که ی گلدان اسپاتی فیلیوم و حالا برگاش بیحال شده براش حالت جزیره ای هم درست کردم اما هنوز همون شکل هست

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۱۱:۵۴:۴۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .به نظر میرسه گیاه شما از خشکی و دمای زیاد و تشنگی بیحال شده .آبیاری را چطور و به چه اندازه انجام میدهید ؟

۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۱۶:۵۲:۱۹

Sara

با انگشت تا عمق ۳ سانتی خاک گلدون چک میکنم.از پنجره هم حدودا ۱ متر فاصله داره

۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۱۸:۲۸:۳۳

کارشناس شماره ۱

بهتره داخل زیرگلدانی آب بریزید و گلدان را نیم تا یک ساعت روی آن قرار دهید به طوری که ته گلدان در آب باشد ببینید حال گیاه بهتر میشود یا خیر اگر بهتر نشد باید از نظر دما و وجود آفت مورد بررسی قرار بگیرد .

۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۲۱:۴۳:۵۰

Sara

ممنون

۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۲۲:۲۳:۵۷

کارشناس شماره ۱

خواهش میکنم . اگر مشکل گیاه حل نشد اطلاع بدید تا راهنماییتون کنم .

۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۲۳:۳۳:۵۴

Sara

من گلدان به مدت ۳۰ دقیقه داخل حمام که بخار داشت گذاشتم برگاش کامل به حالت اول برگشت،نیاز باز این کار تکرار کنم؟

۱۳۹۹-۰۶-۰۴ ۱۰:۵۴:۱۴

کارشناس شماره ۱

خب خداروشکر . نه دیگه نیازی به اینکار نیست . چون تشنگی گیاه برطرف شده .فقط آبیاری را بصورت منظم و به اندازه ی کافی انجام دهید .

۱۳۹۹-۰۶-۰۴ ۱۱:۲۹:۳۳

Sara

تشکر.ممنون که وقت گذاشتین

۱۳۹۹-۰۶-۰۴ ۱۱:۴۳:۲۸

Sara

تشکر.ممنون که وقت گذاشتین

۱۳۹۹-۰۶-۰۴ ۱۱:۵۸:۱۶

کارشناس شماره ۱

خواهش میکنم

۱۳۹۹-۰۶-۰۴ ۲۲:۲۶:۰۱

فائزه

سلام خسته نباشید من حدود یه هفته ای میشه اسپاتی فیلیوم خریدم از همون اول یکم نوک برگاش سیاه بود برگاش لوله ای بعد یه مدت ک غبار پاشی انجام دادم یکم لوله هاش بازتر شده ولی الان همه برگاش هم نوکشون سیاه شده و هم دارن زرد میشن خواهش میکنم بگید چیکار کنم

۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۳:۱۱:۵۶

کارشناس شماره ۱

سلام وقتتون بخیر .افراط در آبیاری میتونه علتش باشه بعد از اینکه گیاه رو به وسیله ی قرار دادن در آب شاداب کردید ، آبیاری تون به چه صورت بوده ؟ آیا زهکش ته گلدان بازه ؟

۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۱۸:۰۵:۵۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@