پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فاطمه ازاد

تعداد سوال: ۱

سلام خسته نباشید درمورد گل اسپاتی فیلیوم یه سوال داشتم ویژه

تعداد بازدید ۲۴۸

گل اسپاتی من خیلی سر حال بود یه روز اونو ابیاری کردم یه روزو نصفی خونه نبودم وقتی برگشتم دیدم گل کاملا پژمرده شده گفتم شاید از کم ابی باشه وقتی دوباره ابیاری کردم اب اضافی گلدون که توی زیر گلدانی ریخت کاملا تیره بودگلم هر کاری که میکنم هرروز بدتر میشه دوتا گل سفید که داشت سیاه شد بعد چندروز برگاش داره زرد میشه

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۵-۱۴ ۰۹:۴۵:۳۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر کود خاصی به تازگی براش استفاده نکردید؟ زیر گلدون حشره هم دیدید؟

۱۴۰۰-۰۵-۱۴ ۱۳:۰۵:۰۹

فاطمه ازاد

تعداد سوال: ۱

نه مدتی هست که هیچ کودی براش استفاده نکردم حشره ای هم نه نزدیکش نه روبرگاش ندیدم

۱۴۰۰-۰۵-۱۴ ۱۸:۴۴:۴۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

گیاهتون دچار تنش شدید شده گلدون رو به مدت 20 دقیقه در یک تشت اب قرار بدید بعد از اون ابیاری منظم انجام بشه هروقت دیدید حدود دوسانت خاکش خشکه بهش اب بدید و تا انداز ه ای اب بدید که چند قطره اب اضافی از زیرش خارج بشه اینکارو انجام بدید و نتیجه رو از همین تاپیک اطلاع بدید

۱۴۰۰-۰۵-۱۴ ۲۳:۲۹:۰۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@