پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

طناز عبدلی

تعداد سوال: ۱

زرد شدن برگ های بابا آدم ویژه

تعداد بازدید ۲۷۷

سلام خاک بابا آدم من از این پشه سیاها زده،یه بار سم زدم حالش بدتر شد،لطفا راهنماییم کنید

۱۴۰۰-۰۵-۲۳ ۲۱:۲۹:۵۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .از چه سمی استفاده کردید و در چه زمانی از شبانه روز سمپاشی انجام دادید و آیا سمپاشی را در منزل انجام دادید ؟ لطفا عکس گیاه را ارسال نمایید متشکرم

۱۴۰۰-۰۵-۲۳ ۲۱:۴۹:۰۳

طناز عبدلی

تعداد سوال: ۱

سلام. از سم کنفیدور استفاده کردم و ظهر بود.رو سطح خاک اسپری کردم.

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۵-۲۶ ۱۷:۴۵:۰۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

استفاده از سموم حشره کش نباید در داخل منزل و به ویژه در اوقاتی از روز که دما بیشتره انجام بشه .هرچند با توجه به اینکه این روزها کولر استفاده میشه دما انچنان اسیب زننده نیست و بیشتر سمپاشی در محیط بسته مد نظر قرار میگیره . با این شرایطی که الان گیاه داره و دچار تنش شده بهتره از خاک درش بیارید و مدتی تو اب نگه دارید .برگهای آسیب دیده رو قطع کنید .آب گلدون رو هرروز تعویض کنید و یک تکه زغال در آب بیاندازید .زمانی که گیاه دوباره شروع به برگدهی در آب کرد میتونید اونرو در خاکِ تازه بکارید . خاک قبلی را به دلیل الوده بودن استفاده نکنید . رطوبت بالا ، گرمای محیط مهمترین عواملی هستند که باعث فعالیت پشه ها در خاک میشن .با کنترل رطوبت و دما میتونید تا حد زیادی از فعالیت این حشرات جلوگیری کنید . حتما حتما ! بین دو آبیاری اجازه بدید خاک گلدون نسبتا خشک بشه و اجازه ندید اب در زیرگلدانی بیش از حد، ماندگی پیدا کند .اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم

۱۴۰۰-۰۵-۲۶ ۱۸:۴۶:۵۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@