پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فرتاش کشاورز

تعداد سوال: ۱

نخل ماداگاس... ویژه

تعداد بازدید ۲۹۶

برگ های جدید سیاه میشن آبدهی ۱۰روز نور پشت پنجره جنوب

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۵-۲۵ ۰۱:۳۹:۲۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .آیا برگهای بالایی و جدید حالت چسبناک هم دارند ؟

۱۴۰۰-۰۵-۲۵ ۰۱:۵۶:۳۲

فرتاش کشاورز

خیر

۱۴۰۰-۰۵-۲۵ ۰۲:۰۲:۲۶

کارشناس شماره ۱

به دلیل تهویه ی نامناسب محیط اینطور شدن .برگهای آسیب دیده رو قطع کنید و گلدان را در تراس قرار بدید .تا زمانی که هوا سرد نشده بزارید همونجا بمونه . البته ابتدا در جایی نیمسایه بزارید تا برگهای قدیمی نسوزن بعد کم کم به نور مستقیم عادتش بدید .

۱۴۰۰-۰۵-۲۵ ۰۲:۰۵:۴۹

فرتاش کشاورز

نور مستقیم نیست پشت پرده هست تهویه خونه هم خوبه بعضی از برگهای قدیمی هم سیاه شده، از نور دور کنم سیاه تر میشه

۱۴۰۰-۰۵-۲۵ ۰۲:۱۱:۵۶

کارشناس شماره ۱

نباید از نور دور کنید .نخل ماداگاسکار به نور خیلی زیاد نیاز داره و چون در نیمه ی اول سال در حال رشد هستش بهتره در هوای آزاد نگهداری بشه . تهویه خونه هر چقدر هم که خوب باشه در این فصول براش کافی نیست چون ساعات زیادی درب و پنجره ها بعلت استفاده از کولر بسته اند و گیاه در محیطی کاملا بسته و بدون تهویه قرار داره . اگر تراس دارید بهتره اونرو به فضای ازاد منتقل کنید .اینکه قبلا بیان شد کم کم به نور عادتش بدید، منظور نور مستقیم بود .که گیاه به یکباره دچار سوختگی نشه .

۱۴۰۰-۰۵-۲۶ ۰۰:۳۶:۲۳

فرتاش کشاورز

تراس رو به نور جنوب با همان آفتاب ندارم ولی تراس دارم کا سایه هست چیکار کنم؟

۱۴۰۰-۰۵-۲۶ ۰۱:۰۶:۵۲

کارشناس شماره ۱

ایرادی نداره بزاریدش تو تراس ، باز نورِ طبیعی روز ، بهتر از نورِ داخل منزل هستش و مهمتر از اون گیاه در معرض هوای تازه قرار میگیره

۱۴۰۰-۰۵-۲۶ ۱۸:۵۲:۵۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@