پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

امیر فخاد

تعداد سوال: ۵

عضویت: ۱۶-۰۵-۱۴۰۰

خشک شدن گیاه ویژه

تعداد بازدید ۱۰۴

با سلام و خسته نباشید گیاه بنده با اینکه آب هر هفته دو بار بهش داده میشود باز سر برگها به این شکل شده است جلو نور آفتاب نمی باشد و نور غیر مستقیم‌میخورد ولی مجدد مثل تصویر شده است

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۶-۱۰ ۲۳:۲۲:۵۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

عضویت: ۳۱-۰۳-۱۳۹۹

سلام وقتتون بخیر . لطفا بفرمایید در هر نوبت آبیاری چقدر آب در گلدان میریزید و خاک گلدان چه ترکیبی هستش خاکبرگ یا کوکوپیت پرلیت ؟

۱۴۰۰-۰۶-۱۰ ۲۳:۳۷:۰۴

امیر فخاد

تعداد سوال: ۵

عضویت: ۱۶-۰۵-۱۴۰۰

بنده چون گیاه را خریدم اصلا اطلاعی ندارم ولی داخل گیاه یونولیت میباشد در هر نوبت نصف شیشه خانواده در هفته ۲ بار البته جای گیاه هم ۲۵ درجه هست

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۶-۱۰ ۲۳:۴۲:۵۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

عضویت: ۳۱-۰۳-۱۳۹۹

هم آبیاری زیاد و هم آبیاری کم باعث سوختگی نوک برگها میشه . خاک گلدان شما ، حاوی کوکوپیت هستش که اب زیادی را در خود نگه میداره ،آیا در زمان آبیاری ، خاک رو از نظر میزان رطوبت ، چک میکنید ؟ یعنی در زمان ابیاری ، خاک گلدان خشک هستش یا رطوبت داره ؟ و اینکه آیا اب جمع شده در زیرگلدانی را خالی میکنید ؟

۱۴۰۰-۰۶-۱۰ ۲۳:۵۴:۲۵

امیر فخاد

تعداد سوال: ۵

عضویت: ۱۶-۰۵-۱۴۰۰

بله از میزان رطوبت چک میکنم.خشک هست بله خالی میکنم ولی چند وقت به چند وقت

۱۴۰۰-۰۶-۱۱ ۰۰:۱۶:۱۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

عضویت: ۳۱-۰۳-۱۳۹۹

اگر زیرگلدانی به ته گلدان کیپ شده ، داخل اش سنگریزه بریزید و بعد گلدان را روی آن قرار بدید که بین زیرگلدانی و ته گلدان فاصله وجود داشته باشه مدتی مقدار آبی که در گلدان میریزید را کمتر کنید ببینید بازم آب از زیر گلدان خارج میشه یا خیر ؟

۱۴۰۰-۰۶-۱۱ ۱۵:۵۴:۱۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
[email protected]