پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

راضیه خورگویی

تعداد سوال: ۳

جمع شدن برگ بنت قنسول ویژه

تعداد بازدید ۱۰۳۴

سلام.برگهای گیاه بنت قنسول ناگهانی جمع شده و از حالت برافراشته به حالت افتاده درآمده.چکار باید کنم

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۶-۱۸ ۱۳:۰۷:۴۶

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر پشت برگ هاعلایمی از وجودتارعنکبوت یادونه های ریزسیاه رنگ میبینید؟

۱۴۰۰-۰۶-۱۸ ۱۳:۱۲:۱۵

راضیه خورگویی

خیر.پشت برگهاش هیچ چیزی نیست.

۱۴۰۰-۰۶-۱۸ ۱۳:۳۵:۵۰

راضیه خورگویی

از دیروز تا الان وضعیت گیاه بدتر شده .میشه بهم بگید چکار میشه کرد؟

۱۴۰۰-۰۶-۱۹ ۱۱:۰۳:۰۴

کارشناس شماره ۲

بله حتما ببخشید بخاطر تاخیر ابیاری گیاهتون چندروز یکباره ؟ برای رفع تنشی که بهش وارد شده گیاهتون رو باگلدون به مدت ۲۰ دقیقه داخل تشت آب قرار بدید و بعد از اون طی چندساعت ببینید برگ ها تغییری میکنند؟

۱۴۰۰-۰۶-۱۹ ۲۳:۵۰:۰۸

راضیه خورگویی

برای آبیاری من خاکش رو چک میکنم هر وقت خشک شد ابش میدم.شاید ایندفعه کمی دیر انجام‌داده باشم .الان همین کار رو میکنم که گفتید ??

۱۴۰۰-۰۶-۲۰ ۰۰:۰۴:۲۹

راضیه خورگویی

دیشب گلدان را توی تشت گذاشتم ولی فرقی نکرده تا الان که حدود ده ساعت گذشته

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۶-۲۰ ۱۰:۱۹:۲۵

کارشناس شماره ۲

بله در اثر بهم خوردن ابیاری این تنش به گیاه وارد شده اگر با تشت اب تغییری در برگ ها ایجاد نشد این برگ هاممکنه تغییر نکنه ولی با رعایت شرایط ابیاری دمایی و رطوبتی و استفاده از ضدشوک هایی مثل امینو اسید میشه کمک کردبرگ های جدید سالم باشند از امینو اسید ماهی یکبار طبق دستور گفته شده روی بسته استفاده کنید و از اسید هیومیک هم دوماه یکبار جهت بهبود کیفیت خاک و بالابردن جذب عناصرخاک استفاده کنید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود مایع هیومیک اسید protect nature کود شیمیایی آمینه اسید
۱۴۰۰-۰۶-۲۰ ۲۲:۲۹:۱۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@