پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

زیبا حاتمی

تعداد سوال: ۱

نخل سیکاس ویژه

تعداد بازدید ۳۷۴

سلام خسته نباشید من این نخل یک هفته خریدم سالم بود الان متوجه شدم که برگاش زرد و فرفری شده یک بار بهش آب دادم کودی ندادم الان متوجه شدم اینجور شده مشکل چیه

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۶-۲۰ ۲۲:۵۲:۰۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لطفا بفرمایید گیاه از نظر نور و دما در چه مکانی قرار داره ؟ آیا روبروی کولر هستش ؟ نحوه ی آبیاری و رطوبترسانی هم بفرمایید به چه صورته؟

۱۴۰۰-۰۶-۲۰ ۲۳:۲۱:۴۹

زیبا حاتمی

هر سه یا چهار روز آب بهش میدم تقریبا دولیترچون بزرگه دقیقا پشت پنجره هست ونور مستقیم میخوره و رو بروی کولر هست دقیقا

۱۴۰۰-۰۶-۲۱ ۰۰:۳۵:۲۹

زیبا حاتمی

میشه جواب منو بدید

۱۴۰۰-۰۶-۲۱ ۲۳:۱۴:۰۸

کارشناس شماره ۱

مکان نگهداری گیاه رو تغییر بدید .موقعیتش طوری باشه که باد کولر بهش نخوره چون بهش آسیب میزنه .آیا بهش کود آهن هم میدید ؟

۱۴۰۰-۰۶-۲۱ ۲۳:۲۸:۴۶

زیبا حاتمی

خیر من توخونه کود سه بیست دارم وکلسیوم ومحرک رشد اینارو میتونم بهش بدم؟

۱۴۰۰-۰۶-۲۲ ۰۰:۳۹:۵۰

کارشناس شماره ۱

نه به هیچ کدوم مثل آهن نیاز نداره .براش کلات آهن تهیه کنید و از بهار تا اواسط پاییز هر سه هفته یکبار آهن بدید . گیاه در معرض جریان هوای سرد هم قرار نداشته باشه .اگه اسفند ماه برگهاش رو بزنید برگهای جدید با تعداد بیشتر رشد میکنن . سیکاس گیاهی گرمسیری و رطوبت دوسته و گرما و رطوبت باید بصورت یکنواخت براش تامین بشه .میتونید برای رطوبترسانی یکنواخت براش جزیره بسازید .

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کلات آهن
۱۴۰۰-۰۶-۲۲ ۰۱:۲۹:۲۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@