پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

امیر فخاد

تعداد سوال: ۶

زرد شدن برگ ویژه

تعداد بازدید ۳۸۷

سلام وقتتون بخیر این گیاه را حدودا یک ماه هست خریداری کردم متاسفانه برگهایی که جوانه زده است کم کم زرد شده اند و برگهای دیگر هم چند عدد از آنها جمع شده آب دهی هم هر هفته دوبار انجام میشود و کود هم چون از بیرون خریداری کردم نمیدانم چه کودهی هست لطفا راهنمایی بفرمایین باتشکر

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۶-۲۳ ۰۹:۳۱:۲۵

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر زهکش زیر گلدونتون باز هست؟ و گل های گیاهتون رو با یک قیچی ضدعفونی شده حتما جدا کنید این گل ها بدلیل پتاسیم بالایی که از گیاه می گیرند گیاه رو ضعیف میکنند و برگ های جدید کوچک و زرد بیرون میاد

۱۴۰۰-۰۶-۲۳ ۱۰:۰۳:۰۰

امیر فخاد

بله زهکش زیر گلدان یکمقدار باز هست حتما قیچی میکنم و اینکه چند روز یکبار آب دهی شود؟آیا آفتاب نیاز هست چون نور اینجا فقط مهتابی هست

۱۴۰۰-۰۶-۲۳ ۱۰:۴۶:۳۴

کارشناس شماره ۲

بله نور مهتابی براش کافی نیست البته نور مستقیم هم نیاز نداره نور خوب غیر مستقیم میخواد و برای تنظیم زمان ابیاری هر وقت سطح خام حدود سه تا چهار سانت خشک بود ابیاری انجام بشه و تا اندازه ای انجام بشه که چند قطره اب اضافی از زیر گلدون خارج بشه نشون دهنده باز بودن زهکش هست. اگر سوالی بود بفرمایید

۱۴۰۰-۰۶-۲۳ ۲۲:۵۹:۳۴

امیر فخاد

سلام وقتتون بخیر خسته نباشین این گیاه رو قبلا از همکاران پرسیده بودم متاسفانه هنوز زرد میباشد و کم کم مثل عکس از پایین به مشکل میخورد آب هر هفته دو بار داده میشود و درباره خاک هم اطلاعی ندارم چون برای بنده هدیه آورده اند ممنون از لطفتون

۱۴۰۰-۰۶-۲۶ ۲۳:۳۹:۵۴

امیر فخاد

سلام وقتتون بخیر خسته نباشین بنده سری قبل از همکاران پرسیدم برای زرد شدن برگ این گلدان آبیاری هر هفته دوبار انجام میشود خاک گیاه را اطلاعی ندارم چه میباشد نور غیرمستقیم هم میخورد ولی با این حال برگها به صورت تصویر زیر میباشد ممنون میشوم راهنمایی بفرمایین

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۶-۲۷ ۱۳:۴۴:۱۹

کارشناس شماره ۲

سلام وقتتون بخیر این خشکی دراثر رطوبت کم و ابیاری نامنظم هست برلی زمان ابیاری حدود سه سانت خاک که خشک شد ابیاری کنید و تا اندازه ای اب بدید که چند قطره از زیر گلدون خارج بشه برای تامین رطوبت هم از دستگاه بخور سرد یاجزیره میتونید استفاده کنید

۱۴۰۰-۰۶-۲۸ ۰۰:۰۰:۵۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@