پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فرزانه رستگار

تعداد سوال: ۱

خشک شدن بونسای میخک هندی ویژه

تعداد بازدید ۶۹۴

سلام وقتتون بخیر من یک بونسای میخک دارم از اسفند ماه سال پیش خریدم از اردیبهشت ماه شروع کرد به ریختن برگ هاش پیش گل فروشی که خریده بودم بردم گفت به خاطر اینه که اب هر روز بهش افشانه کردید و از این کار متنفر هست دیگه این کار رو نکنید تا مجدد رویش کنه و من هم دیگه اینکار رو نکردم اما تمام برگ هاش ریخت و شروع کرد به خشک شدن دمای محیط مناسبه و نور هم نور سفید پذیرایی هست ابیاری هم هفته ای دو بار تا زمانی که خاکش خشک نشه اب نمیدم یک هفته است که زمانی که اب میدم حشرات بسیار ریز و سفید رنگ به سطح خاکش میان خواهش میکنم کمکم کنید هدیه است و به شدت برام ارزشمند چیکار کنم تا حالش خوب بشه

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۶-۲۶ ۰۱:۴۱:۳۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .لطفا یک قسمت از ساقه رو قطع کنید و ببینید که کاملا خشکه یا تر و زنده است ؟

۱۴۰۰-۰۶-۲۶ ۰۹:۲۰:۵۶

فرزانه رستگار

تعداد سوال: ۱

سلام هنوز تر هست خشک نشده

۱۴۰۰-۰۶-۲۸ ۱۱:۰۳:۳۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

گیاه رو در هوای آزاد قرار بدید و هرزمان خاکش خشک بود بهش اب بدید .یکبار هم با کود فسفر رقیق شده ابیاری اش کنید از طریق همین تاپیک با ما در ارتباط باشید و وضعیتش رو اطلاع بدید .

۱۴۰۰-۰۶-۲۸ ۱۸:۴۸:۰۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@