پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

کوهی

تعداد سوال: ۱

خشک شدن برگهای گیاه بن سای میخک هندی ویژه

تعداد بازدید ۸۵۷

سلام و ادب برگهای گیاه بن سای میخک هندی من ناگهان خشک و پژمرده شد. چه کار باید کنم؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۶-۲۶ ۱۱:۴۱:۰۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر روبروی کولر یانور مستقیم افتاب نیست؟

۱۴۰۰-۰۶-۲۶ ۱۲:۱۷:۱۳

کوهی

سلام یکروز جای آن را عوض کردم و محل جدید باد کولرش بیشتر بود که خودم احتمال دادم از آنست و تا دیدم برگها به این حالت در آمدند به جای سابق برگرداندمش ولی تغییری در رفع حالت پژمردگی برگها حاصل نشد.

۱۴۰۰-۰۶-۲۶ ۱۲:۳۵:۳۱

کوهی

راه حل مشکل چیست؟ آیا برطرف میشود یا گیاه از بین رفته است؟ با تشکر

۱۴۰۰-۰۶-۲۶ ۲۲:۲۱:۳۴

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

دقیقا دچار تنش دمایی شده بونسای به تنش خیلی حساسه جایی قرار بدید که نور خوب غیر مستقیم داشته باشه و آبیاریش هم منظم کنید حتما براش جزیره دست کنید رطوبتش بالا بره و 20 روز یکبار کود مخصوص بونسای استفاده کنید دوماه یکبار اسید هیومیک بدید و برای رفع تنشی که در گیاه ایجاد شده امینو اسید حتما ماهی یکبار استفاده بشه و روند درمان و طی ماه اینده از همین تاپیک اطلاع بدید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود بونسای protect nature کود مایع هیومیک اسید protect nature کود بونسای کود شیمیایی آمینه اسید
۱۴۰۰-۰۶-۲۶ ۲۳:۰۲:۴۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@