پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فاطمه یاری

تعداد سوال: ۱

خاک گل ویژه

تعداد بازدید ۲۰۷

سلام از خاک برگ به تنهایی با مقدار بسیار کم ماسه میشه برای داخل گلدان استفاده کرد؟

۱۴۰۰-۰۶-۲۶ ۲۱:۳۰:۱۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر منظورتون برگ خشک شده به تنهایی هستش یا خاک برگی که بصورت بسته بندی و آماده در گلفروشی هاست ؟ برای چه گیاهی مد نظرتونه ؟

۱۴۰۰-۰۶-۲۷ ۰۰:۱۲:۱۱

فاطمه یاری

بله خاک برگ بسته ای آماده

۱۴۰۰-۰۶-۲۷ ۰۰:۳۳:۰۲

فاطمه یاری

برای همه نوع گل هام از خاک برگ و مقداری ماسه استفاده کردم دیروز عوض کردم خاکشونو الان احساس میکنم بعضیاشون کمی پژمرده شدن به حالت عادی برمیگردن؟

۱۴۰۰-۰۶-۲۷ ۰۰:۳۴:۴۵

کارشناس شماره ۱

برای گلهای آپارتمانی همون خاکبرگ بسته بندی شده خوبه . نیازی به مخلوط کردن با ماسه نیست . ماسه اگر ماسه ی نرم و بدون شن و سنگریزه باشه باید در ترکیب خاک کاکتوسها و ساکولنتها به مقدار کم وجود داشته باشه .

۱۴۰۰-۰۶-۲۷ ۰۹:۱۷:۳۶

فاطمه یاری

چنتا از گلهامو وقتی که خاکشونو عوض کردم پژمرده شدن تقریبا این گلا به حالت اولیه خودشون برمیگردن آیا؟

۱۴۰۰-۰۶-۲۷ ۱۱:۰۴:۲۴

کارشناس شماره ۱

اگه ترکیب خاک براشون مناسب باشه بله به حالت اولیه برمیگردند اما اگه ترکیب خاکی که درست کردید براشون مناسب نباشه باید خاک رو تعویض کنید

۱۴۰۰-۰۶-۲۷ ۱۵:۲۱:۲۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@