پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

hanieh

تعداد سوال: ۳

زامیفولیا ویژه

تعداد بازدید ۳۴۱

سلام من زامیفولیام توی خاکش پشه گذاشته پشه های ریز مشکی این برای گیاه خطر داره؟ واینکه ابیاری هر ۷ روز هستش وتقریبا ۱/۵ لیوان اب تا از زیر گلدون اب در میاد دیگه ابیاریرو متوقف میکنم

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۶-۲۸ ۰۰:۵۰:۱۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر پشه ها مستقیما برای گیاهتون خطر نداره فقط نشون دهنده مرطوب بودن بیش از اندازه خاک هست حتما باید رطوبت خاک منظم باشه هرزمان حدود سه چهارم خاک گلدون خشک شد بهش آب بدید و‌مراقب باشید اب اضافی از گلدون خارج بشه

۱۴۰۰-۰۶-۲۸ ۱۴:۲۴:۳۹

hanieh

تعداد سوال: ۳

سلام من قبلا هم در مورد زاموفيليا پرسيده بودم من متوجه نميشم كه سه چهارم خاك بايد خشك باشه چجوري بفهمم كه خشكه چون ابياري رو من ١٢ روز يك بار كردم ولي بازم هست

۱۴۰۰-۰۷-۱۷ ۱۹:۴۲:۴۶

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

خب ببینید الان یک روش بهتون میگم که راحتتر بتونید خشکی خاک رو بدونید یک سیخ چوبی در خاک فرو‌کنید و تا حدود انتهای گلدون ببرید و حدود ۳۰ ثانیه نگهدارید اگر بعد از خارج کردن از خاک دیدید خاک حالت خیس به چوب چسبیده یعنی هنوز خاک خشک نشده و ابیاری نیاز نیست اما اگر چوب خشک بود زمان مناسب ابیاری است و بازبودن سوراخ زهکش زیر گلدون هم خیلی مهمه که هربار چک کنید بعد هرابیاری چند قطره آب اضافی از زیر گلدون خارج میشه یاخیر

۱۴۰۰-۰۷-۱۷ ۲۳:۵۵:۵۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@