پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

بابک حسن پور

تعداد سوال: ۱

ایا گیاه به حالت عادی بر میگردد؟ ویژه

تعداد بازدید ۴۹۳

سلام خسته نباشید من یک بنسای جنسینگ دارم که در اب و هوای گرم نگه داری میشد و حدود یک ماه هست که یه محیط داخل خانه اوردمش حدود یک ماه هم هست که گلدانش رو عوض کردم.به پیشنهاد یک شخص گیاه فروش شاخه های تقریبا خشک را حرص کردم اما شرایط هر روز بد تر شد تا ... دو بنسای در تصویر در حال حاضر در یک محیط قرار دارند اما تفاوت زمین تا اسمان است.هس میکنم رو ساقه ان نیز جدیدا چروک های ریز مشاهده میشود.

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۶-۲۸ ۱۸:۱۶:۳۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . لطفا بفرمایید نحوه ی ابیاری به چه صورت هستش ؟

۱۴۰۰-۰۶-۲۸ ۲۲:۴۸:۳۴

بابک حسن پور

هر موقع که خاک تا دو سانت خشک بشه اب میدم و به اندازه .25تا.3لیتر

۱۴۰۰-۰۶-۲۹ ۰۰:۴۴:۲۵

بابک حسن پور

دو مرتبه هم اسید هومیک در غلظت مناسب بهش دادم اما اثری نداشته

۱۴۰۰-۰۶-۲۹ ۰۰:۴۵:۴۱

بابک حسن پور

در ضمن درمورد نرمی بازو بنسای اطمینان حاصل کردم هنوز سفت هستش اما از زمان اولیش نرم شده و حجمش کم شده به مقدار خیلی کم البته

۱۴۰۰-۰۶-۲۹ ۰۰:۴۸:۰۳

بابک حسن پور

ساقه در طی شب گذشته کاملا چوبی شد و من یک برش عرضی دیگر در ساقه به وجود اوردک که تقریبا کاملا چوبی شده.اصلا امکان احیا وجود دارد؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۶-۲۹ ۱۲:۰۰:۰۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

در صورتی که ساقه کاملا چوبی شده بشه متاسفانه گیاه از بین رفته و دیگه قابل احیا نیست . بونسای دیگه تون هم تنه اش چروک شده ؟

۱۴۰۰-۰۶-۲۹ ۱۴:۳۳:۴۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@