پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

حسین بهره ور

تعداد سوال: ۱

ریشه بامبو ویژه

تعداد بازدید ۵۴۰

شرایط گیاه من اوکی مشکل من این که باید ریشه رو اصلاح کنم یا نه ؟ و آیا نیاز که گلدان رو بزرگ تر کنم و سوال آخر اگر بخوام فایتر بندازم داخلش باید اون سنگ های معدنی بالا رو دربیارم یا نه ؟؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۷-۰۱ ۲۱:۳۶:۱۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . در مورد هرس ریشه ، گاهی اوقات گیاه نیاز به هرس ریشه داره اما الان اگه حال گیاهتون خوبه بهش کاری نداشته باشید و اگر میخواهید تو همین گلدون نگهش دارید میتونید وقتی ریشه ها پرتر شدند اونها رو هرس کنید . اما در مورد فایتر ، نگهداری این ماهی در کنار بامبو میتونه هم برای فایتر و هم گیاه مشکل افرین بشه . فایتر به ظروفی وسیعتر با عمق کمتر نیاز داره و ممکنه بیماری های ریشه ی بامبو مثلا بیماری قارچی روی فایتر تاثیر منفی بزاره . میتونید برای نگهداری فایتر از آکواریوم هایی که عمق متناسب و کمتر و عرض بیشتری دارند استفاده کنید . غذایی که برای فایتر میریزید میتونه باعث الوده شدن اب و بیماری بامبو و در نهایت آسیب به فایتر بشه .پبشنهاد میکنیم که از نگهداری فایتر در ظرف بامبو خودداری کنید . اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۴۰۰-۰۷-۰۱ ۲۲:۱۴:۳۴

حسین بهره ور

با تشکر آیا ماهی وجود داره که در کنار بامبو نگهداری بشه؟؟

۱۴۰۰-۰۷-۰۱ ۲۲:۳۳:۵۶

حسین بهره ور

سوال دیگه این که این ریشه های سفید رنگ بیانگر موضوع خاصی؟؟ یعنی عادی یا نه

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۷-۰۱ ۲۲:۳۵:۴۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

معمولا تا جایی که من اطلاع دارم ماهی ها باید در محیطی آکواریوم مانند , و با تجهیزات مخصوص نگهداری بشن و گیاهان داخل آکواریوم هم باید متناسب با نوع تغذیه یا ویژگیهای زیستی ِ آبزیان انتخاب بشن . اما از اونجا که تنوع ماهی ها خیلی زیاده بازم بهتره از افرادی که آکواریوم کار میکنند و ویژگیهای ماهی ها را بهتر میشناسند اطلاعات دقیقتری کسب کنید . معمولا ریشه ها در ابتدای رشد به رنگ روشن هستند و به مرور و با گذشت زمان تغییر رنگ میدهند .

۱۴۰۰-۰۷-۰۲ ۲۱:۱۷:۴۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@