پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

ابوالفضل افروزیان

تعداد سوال: ۱

بوی بد اب گل بامبو ویژه

تعداد بازدید ۱۷۷۶

با سلام‌. گل بامبو ما یک دوهفته ای هست که اب ان بسیار بوی بدی میگیره و روی ان لکه های سفید سفید هست ((روی اب )) اب هم که عوض میکنم فرداش دوباره بو میده . گلدان هم عوض کردم درست نشد . بنظرتون چکار باید بکنم ؟؟

۱۴۰۰-۰۷-۱۰ ۱۴:۱۶:۰۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر ایا آب و یا انتهای ساقه که در آب قرار داره ، لزج هم میشه ؟

۱۴۰۰-۰۷-۱۰ ۱۹:۴۹:۴۸

ابوالفضل افروزیان

سلام خیلی لیز میشن ساقه ها خیلی لیز . روی اب هم انگار یه لایه چربی یا اینجور چیزی هست

۱۴۰۰-۰۷-۱۰ ۲۲:۵۰:۲۵

کارشناس شماره ۱

محیط نگهداری گرم و بدون تهویه است . باید گلدان را در محیطی خنکتر قرار بدید و بصورت مداوم آثار لزجی رو از روی گلدان و ساقه ها و ریشه بشورید . اگه از قطره بامبو استفاده میکنید بهتره مدتی اینکار رو متوقف کنید . اب گلدان را زود به زود تعویض کنید و سعی کنید با توجه به اینکه باید اب را زود به زود تعویض کنید بهتره مقدار آبی که در گلدان میریزید کمتر باشه همین که ریشه ها و مقدار کمی از ساقه در آب قرار داشته باشن کافیه . اگر سوال دیگه ای در این مورد دارید در خدمتتون هستم

۱۴۰۰-۰۷-۱۱ ۰۷:۳۳:۵۲

ابوالفضل افروزیان

نه اتفاقا محیط خنک هست و تهویه مناسبی هم دارد . قطره هم استفاده نمیکنم . ساقه ها را هم که میشورم و اب را تعویض میکنم تقریبا ۱ الی ۲ روز مبشه باز همونجور بو میکنه

۱۴۰۰-۰۷-۱۱ ۱۰:۵۸:۲۶

کارشناس شماره ۱

تا حالا قارچ کش زدید ؟

۱۴۰۰-۰۷-۱۱ ۱۶:۲۹:۳۳

ابوالفضل افروزیان

خیر

۱۴۰۰-۰۷-۱۲ ۰۱:۴۵:۰۱

کارشناس شماره ۱

یکبار بهش قارچ کش بزنید و ظرف اب رو با قارچ کش ضد عفونی کنید . همیشه در داخل آب یک تکه زغال قرار بدید . با ما از طریق همین تاپیک در ارتباط باشید و وضعیت گیاه رو اطلاع بدید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
قارچ کش (Fungicide)
۱۴۰۰-۰۷-۱۲ ۰۷:۲۶:۵۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@