پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مجید نعمتی

تعداد سوال: ۲

سم دیازینون ویژه

تعداد بازدید ۳۲۶

سلام من یه گل آدنیوم دارم که پشه زده، یه سم دیازینون مایع هم خریدم براش ولی هنوز استفاده نکردم خواستم بدونم برای از بین بردن پشه ها از همین سم دیازینون استفاده کنم یا کلا خاک گلدان رو عوض کنم؟ کدوم روش بهتره و آسیب کمتری به رشد گیاه میرسونه؟ من یه جا خوندم برای تعویض خاک گلدان آدنیوم بهتره که فصل بهار اقدام کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید

۱۴۰۰-۰۷-۱۱ ۰۱:۲۴:۴۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر بله میتونید از سم دیازینون استفاده کنید اما در کنارش باید رطوبت را کم کنید و گلدان را در محیطی با دمای یکنواخت و کمی خنک و پرنور قرار بدید . معمولا پشه ها زمانی که رطوبت خاک زیاد باشه فعال میشن بنابراین اگه سمپاشی انجام بدید اما رطوبت خاک مثل قبل باشه ، سمپاشی تاثیر چندانی نخواهد داشت . آب زیرگلدانی را همیشه خالی کنید و زیرگلدانی را خشک نگه دارید .اگر سوال دیگه ای در این مورد دارید در خدمتتون هستم

۱۴۰۰-۰۷-۱۱ ۰۷:۲۹:۱۲

مجید نعمتی

سلام مجدد ممنون از راهنماییتون آبیاری بعد از سمپاشی به چه صورت باشه؟ که به گیاه هم کم آبی نرسه درواقع یعنی اگر بزارم خاک گلدان یکم خشک بشه بعد سمپاشی رو انجام بدم، چند روز بعد از سمپاشی میشه به گیاه آب داد که هم گیاه کم آبی نکشه و هم اثر سم از بین نره

۱۴۰۰-۰۷-۱۱ ۱۲:۱۳:۳۵

کارشناس شماره ۱

بله میتونید اب بدید . سم ۲۴ الی ۷۲ ساعت در خاک بمونه کافیه

۱۴۰۰-۰۷-۱۱ ۱۶:۳۰:۲۷

مجید نعمتی

خیلی ممنون از راهنماییتون

۱۴۰۰-۰۷-۱۲ ۰۳:۲۲:۴۷

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۴۰۰-۰۷-۱۲ ۰۷:۲۳:۰۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@