پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

زهرا رجبی

تعداد سوال: ۱

دیفن باخیا ویژه

تعداد بازدید ۴۱۷

دیفن باخیا من یک هفته است خریداری کردم گلدونش عوض کردم همونجا، روز اول برگ پایینی زرد شد و آویزان شد، جداش کردم، بقیه برگهاشم داره لکه های زرد میزنه و برگها چین میخوره، احساس میکنم پایین ساقه نزدیک خاک داره آبکی میشه، روز اول آوردم منزل آبیاری سیر کردم، بعد دو سه روز یکبار انگشت میکردم خاکش اگرخشک بود آبیاری میکردم، روی برگ را آبپاشی و غبارپاشی میکنم، بادستمال تمیز میکنم روی برگ رو، اما هر روز داره حالش بد میشه

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۷-۱۲ ۰۹:۳۰:۵۴

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر غبار پاشی فعلا متوقف بشه و باتوجه به اینکه ساقه نرم شده حتما باید گیاه رو از ریشه خارج کنید و قسمت نرم و پوسیده جدا بشه احتمال پوسیدگی ریشه بسیار بالاست و بعد از جداکردن قسمت نرم و الوده ساقه را حدود ۲۰ دقیقه در قارچکش قرار بدید و بعد از کاشت اولین ابیاری هم با قارچکش باشه بین دوابیاری حتما اجازه بدید یک سوم خاک خشک بشه بعد ابیاری کنید و حتما زهکش زیر گلدون باز باشه

۱۴۰۰-۰۷-۱۲ ۱۰:۵۸:۱۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@