پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

Elham Sahafi

تعداد سوال: ۱

کاکتوس افوربیا ویژه

تعداد بازدید ۴۸۶

سلام روزتون بخیر من هفته ی پیش یه کاکتوس افوربیا گرفتم برگاش داره زرد میشه چیکار میتونم بکنم که این اتفاق نیوفته

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۷-۲۰ ۱۰:۳۲:۴۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر چندروز یکبار و‌چه میزان بهش آب میدید؟

۱۴۰۰-۰۷-۲۰ ۱۱:۱۲:۳۸

Elham Sahafi

من هفته ی پیش این کاکتوس گرفتم یکلار بهش اب دادم

۱۴۰۰-۰۷-۲۰ ۱۲:۰۹:۵۸

Elham Sahafi

یه چیزه دیگه ام الان متوجه شدم پایین کاکتوس یه چیزایی شبیه تار عنکبوت هست

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۷-۲۰ ۱۲:۱۲:۳۳

کارشناس شماره ۲

بله این عکس دوم که ارسال کردید دلیلش وجود افت کنه تارعنکبوتی هست که به شدت اسیب زده به گیاهتون اول گلدون رو از بقیه گیاهتون جداکنید چون این افت مسری هست و در مرحله بعد با سم کنه کش ابامکتین طبق دستور توصیه شده روی بسته سم گیاه رو سم پاشی کنید زمان سم پاشی از ماسک حتما استفاده کنید و‌ترجیحا سمپاشی در فضای بازانجام بشه

۱۴۰۰-۰۷-۲۰ ۱۳:۴۲:۲۰

کارشناس شماره ۲

سم ابامکتین

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کنه کش (آبامکتین)
۱۴۰۰-۰۷-۲۰ ۱۳:۴۲:۳۴

Elham Sahafi

من این سم الان از پیجتون خریداری کردم چند بار باید بزنم و در اثر چه چیزی بوجود اموده این تار عنکبوتا

۱۴۰۰-۰۷-۲۰ ۱۴:۱۶:۲۵

کارشناس شماره ۲

وقتی رطوبت محیط خیلی کم باشه تهویه پایین باشه این افت بیشتر خسارت میزنه سم رو ماکسیمم سه بار بافاصله ۷ روز استفاده کنید

۱۴۰۰-۰۷-۲۱ ۱۱:۲۳:۴۸

Elham Sahafi

پشت سم نوشته هر ۳ روز درمیان اسپری کنم اسنکارو انجام بدم یا خیر بعد یه سوال دیگه برگهایی که زرد شدن رو میتونم با دست جدا کنم

۱۴۰۰-۰۷-۲۱ ۱۷:۰۴:۰۲

کارشناس شماره ۲

بله دقیقا طبق دستور نوشته شده پیش برسد چون برندهای مختلف متفاوت هستن و این نوعی که داریم سه روز یکبارهست بهتره برگها خشک که شدجداکنید و قسمت جداشده رو حتما قارچکش اسپری کنید تا افات و بیماری وارد گیاه نشه

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
قارچ کش (Fungicide)
۱۴۰۰-۰۷-۲۲ ۰۱:۴۲:۳۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@