پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

زهراساداتی

تعداد سوال: ۵

خرید بنسای ویژه

تعداد بازدید ۳۰۱

سلام من خونه ام نورگیر کافی نداره پنجره نزدیک شومینه اس چه بنسای بخرم که با نور کم بتونم در منزل نگهداری کنم خیلی هم علاقه به گل دارم ولی متاسفانه هر گلدون که میخرم بعداز یه مدت خشک وپژمرده میشه

۱۴۰۰-۰۷-۲۳ ۱۰:۳۹:۰۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر ببینید بونسای به هر شکلش نیاز نوری بالایی داره و در صورتیکه نور و تهویه خوب نداشته باشه شروع میکنه به برگریزی من پبشنهاد میکنم بونسای تهیه نکنید چون بعد از مدتی ازبین میره پنجره به چه سمتی دارید که بتونم راهنمایی تون کنم در رابطه با خرید گیاه دیگری؟

۱۴۰۰-۰۷-۲۳ ۱۲:۲۱:۴۰

زهراساداتی

پنجره دوتا به سمت جنوبی دارم که یکیش کنارش شومینه اس یکی هم تو آشپزخونس یه بلکن هم سمت غرب دارم که متاسفانه تو اون اتاق بالکن دار هم بخاری هست بنظرتون چه گلدونی میتونم بخرم و اینکه تو راه پله میتونم گیاه بنسای نگهداری کنم

۱۴۰۰-۰۷-۲۳ ۱۷:۴۱:۴۴

زهراساداتی

تو راه پله پنجره به سمت جنوب که نور کافی داشته باشه هست فقط هوای آزاد هست

۱۴۰۰-۰۷-۲۳ ۱۷:۴۲:۴۰

کارشناس شماره ۲

خب اینکه پنجره جنوبی دارید خیلی خوبه فقط کنار اون پنجره که پیش شوفاژ هست در فصل سرما گلدون قرار ندید اگر گیاه مقاوم میخواید میتونید سانسوریا زامیفولیا پتوس ها خصوصا پتوس سبز سینگونیوم سبز برگ انجیری دیفن باخیا آگلونما تهیه کنید این گیاهان به نسبت بقیه مقاوم ترهستند درشرایط اپارتمانی نور خوب غیرمستقیم میخوان و ابیاری متوسط نیازدارند‌ اگر در مورد هرکدوم هم سوالی داشتید بفرمایید

۱۴۰۰-۰۷-۲۳ ۲۰:۲۳:۰۲

زهراساداتی

ممنون از لطفتون

۱۴۰۰-۰۷-۲۴ ۲۲:۵۷:۱۰

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم ممنون از همراهی شما با تیم کافه گلدون

۱۴۰۰-۰۷-۲۴ ۲۳:۳۷:۵۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@