پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مریم حمیدی

تعداد سوال: ۱

گیاه شامادورا ویژه

تعداد بازدید ۴۲۶

سلام خسته نباشید من امروز این گیاه زیبا رو خریدم اما حس میکنم برگ‌هاش بی حال و بی جون هست و کم سبز خشکی داره میخواستم بدونم امکان اینکه بهتر بتونم حالش رو بکنم هست و اینکه جایی که قرار گرفته نور مصنوعی قرار داره و این باعث اذیت شدنش میشه یا مشکلی براش نداره ؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۷-۲۵ ۱۸:۵۳:۱۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر بله نور مصنوعی براش خوب نیست . شامادورا گیاهی سایه دوستهو نور زیاد باعث بیحالی و زرد شدن و رنگ پریدگی برگها میشه .اگر سوال دیگه ای در مورد این گیاه دارید در خدمتتونم

۱۴۰۰-۰۷-۲۶ ۰۰:۱۱:۱۰

مریم حمیدی

تعداد سوال: ۱

فقط اینکه من چکار کنم که جون بگیره نور مصنوعی رو حذف میکنم اما طبق چیزی که خدمتتون گفتم گیاه من جون نداره اکثر برگ‌هاش سبز خشکی دارن البته کم اما میخوام جون بگیره واسه جون گرفتنش چکار باید بکنم ؟

۱۴۰۰-۰۷-۲۶ ۰۰:۱۶:۳۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

میتونید بهش کود فسفر بالا و سه بیست به تناوب و ماهی یکبار تا اواخر پاییز بدید . زمستان کوددهی رو قطع کنید و از بهار به بعد زمانی که هوا گرمتر میشه کوددهی با کودهای بالا رو هر دو هفته یکبار و به تناوب انجام بدید . چون الان فصل رشد نیست ، رشد گیاه کم هستش اما از بهار به بعد میتونید شاهد رشد سریعتر گیاه باشید .

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 20-20-20
۱۴۰۰-۰۷-۲۶ ۲۱:۵۹:۲۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@