پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

محمد

تعداد سوال: ۳

لکه و سوراخ شدن برگ یوکا ویژه

تعداد بازدید ۱۷۵۵

سلام. خسته نباشید. من چند روز هست گل یوکا خریدم. گل فروشی گلدونش رو عوض کرد. اوردم مغازه خودم پشت پنجره شرقی قرار دادم. نور مستقیم نداره اما نور غیر مستقیم کافی داره. احساس میکنم برگاش داره لکه میشه و بعضی جاهاش سوراخ شده عکسهاش رو براتون میفرستم ممنون میشم راهنمایی کنید ایا مورد خاصی هست یا نه و باید چیکار کنم.

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۸-۰۳ ۱۵:۲۲:۰۶

محمد

تعداد سوال: ۳

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۸-۰۳ ۱۵:۲۶:۰۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . این لکه ها میتونه نشانه ی وجود آفت و یا بیماری باشه . بهتره یکبار با سم حشره کش مخصوص گیاهان آپارتمانی گیاه را سمپاشی کنید .سمپاشی را دور از نور و در فضای ازاد انجام دهید و در هنگام سمپاشی از ماسک و دستکش استفاده کنید . در مورد روند پیشرفت یا متوقف شدن لکه ها لطفا از طریق همین تاپیک اطلاع بدید . اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتون هستم .

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
سم دیازینون (Diazinon) سم مالاتیون (Malathion) سم حشره کش حشره کش ایمیداکلوپراید (سم کنفیدور)
۱۴۰۰-۰۸-۰۳ ۲۲:۵۳:۵۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@