پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

علی عبادی

تعداد سوال: ۱

قهوه ای شدن (حالت زنگ زدگی مانند)برگها زاموفولیا مشکی ویژه

تعداد بازدید ۸۶۸

یک جور انگار کنه روی ساقه و لکهای قهوه ای پشت برگهازده برگها اول قهوه ای بعد سیاه بعد میوفتند،ساقه ها هم دارن سیاه میشن،دونوبت سم مالاتیون زدم متاسفانه حالش انگار بدتر هم شده،تورو خدا کمک کنید

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۸-۰۵ ۰۰:۵۲:۴۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر این آفت شپشک سپردار هستش لطفا تمام آفات رو از روی ساقه بردارید و سه بار با فاصله ی دو هفته گیاه رو با سم کنفیدور آبیاری کنید . اگر سوال دیگه ای در این مورد دارید در خدمتتون هستم

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
حشره کش ایمیداکلوپراید (سم کنفیدور)
۱۴۰۰-۰۸-۰۵ ۰۸:۰۸:۴۹

علی عبادی

تعداد سوال: ۱

ممنون از لطف و عنایتتون،من با راهنمایی کارشناسهای کافه گلدون ساقه های زامفولیای خودم رو داخل آب گذاشتم و ریشه زدند،الان که توی گلدون کاشتم،بعد از یک هفته برگهای زامفولیا وا رفتند،میخواستم بدونم با توجه به اینکه ریشه های ایجاد شده در آب خیلی ضعیف و نازک هستن چند وقت یکبار باید آب بهشون بدم حالا که توی گلدون کوچیک کاشتمشون

۱۴۰۰-۰۸-۱۰ ۱۴:۲۷:۳۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . معمولا ابیاری باید زمانی انجام بشه که خاک گلدون خشک شده باشه . هرچه سایز گلدون کوچکتر باشه احتمال خراب شدن گیاه در اثر آبیاریِ نادرست ، کمتر میشه . لطفا عکس گیاهتون رو ارسال کنید متشکرم

۱۴۰۰-۰۸-۱۰ ۱۹:۲۵:۴۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@