پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سمانه صالح زاده

تعداد سوال: ۱

اریکا ویژه

تعداد بازدید ۲۲۰

سلام روز بخیر من حدودا یک هفته است که اریکا گرفتم یکی دوتا از برگ های پایین زرد بود که خریدم اطلاعاتی که بعد از خرید اریکا گرفتم متوجه شدم یک سری دانه های سیاه به ساقه گیاه چسبیده می خواستم بدونم چیه و راه حل بفرمایید

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۸-۰۵ ۱۱:۲۳:۱۰

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر دونه های سیاه پایین ساقه رو میفرمایید؟ یاپشت برگ هاهم هست؟ اگر روی ساقه رو میفرمایید نوعی قارچ‌هستند که میتونید از قارچکش استفاده کنید و طبق قارچکشی که تهیه میکنید دستور عملش رو رعایت کنید قارچکشی که براتون پایین میزارم سه بار اسپری به فاصله سه روز هست و ابیاری تون هم با آب تصفیه یااب راکد که دوروز مونده انجام بدید املاح بالای آب هم در بروز این لکه ها موثرهست

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
قارچ کش (Fungicide)
۱۴۰۰-۰۸-۰۵ ۱۱:۳۱:۰۹

سمانه صالح زاده

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۸-۰۵ ۱۱:۳۱:۲۱

سمانه صالح زاده

عکسهای واضح تر رو براتون فرستادم راستش خیلی دوست ندارم از قارچ کش استفاده کنم احساس می کنم ممکنه بدتر بشه به این دلیل که تجربه خوبی نداشتم و اینکه من تازه یک هفته است اینو خریدم

۱۴۰۰-۰۸-۰۵ ۱۱:۳۷:۱۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

ببینید این علائم بدلیل قارچ ایجاد شده و در صورتیکه قارچکش مصرف نشه میتونه گسترش پیدا کنه میتونید از قارچکشی که براتون لینکشو میزارم استفاده کنید چون خیلی غلظت بالایی نداره و اگر در محیط باز یادارای تهویه استفاده کنید مشکلی ایجاد نمیکنه درصورت مصرف بالای سم و غلظت نامناسب ممکنه گیاه سوزی بده دو مرتبه اسپری قارچکش و ابیاری بااب بدون املاح به کنترل این علائم کمک میکنه

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
قارچ کش (Fungicide)
۱۴۰۰-۰۸-۰۵ ۱۵:۰۲:۱۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@