پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

محمد

تعداد سوال: ۱

برگ های گیاه من زرد شده و می ریزد ویژه

تعداد بازدید ۳۳۵

سلام خسته نباشی من یه گل بنسای خریدم یک ماه چند روز بعد از خرید برگ هاش شروع به ریختن کرد گفتن نورش کمه من هرروز بردم بیرون مستقیم زیر نور آفتاب گذاشتم ولی دوبار هم ریختن تا یک روز آب دادم زیر گلدون کرم زده بیرون اومده داخل زیر گلدانی بردم گل فروشی خاک عوض کرد یه اسپری هم زد برا حشره آوردم خونه چون دیدم خیلی کرم به ریشه چسپیده بود دوباره از گلدون گل در اوردم ریشه رو زیر آب گرفتم تا خاکش پاک شد بعد گذاشتم داخل گلدون الان بعد از ۵ روز برگهاش زیاد میریزه زرد شد با لکهای قهوهای تو رو خدا بهم بگید چکارش کنم

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۸-۱۲ ۱۱:۱۰:۴۸

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر ببینید هم تعویص خاک هم شستن ریشه ها شوک به گیاهتون وارد کرده و زمان میبره تا گیاه به حالت تعادل برگرده با رعایت شرایط میتونید این شرایط رو براش بهتر کنید جایی قرار بدید که نور خوب غیرمستقیم داشته باشه جاش ثابت باشه و دیگه جابجاش نکنید هرزمان یک سوم خاکش خشک بود ابیاری کنید و تا اندازه ای اب بدید که چند قطره آب اضافی از زیرگلدون خارج بشه و بهش دوماه یکبار اسید هیومیک بدید ماهی یکبار امینو اسید به شکل ابیاری و جلبک دریایی هم ماهی یکبار این مواد کمک میکنند تنش کمتر بشه

۱۴۰۰-۰۸-۱۲ ۱۴:۰۷:۱۸

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

محصولات مورد نیاز شما

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود مایع هیومیک اسید protect nature کود ارگانیک جلبک دریایی کود شیمیایی آمینه اسید
۱۴۰۰-۰۸-۱۲ ۱۴:۰۷:۴۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@