پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فروغ دوج

تعداد سوال: ۱

یوکا ویژه

تعداد بازدید ۲۴۴

سلام گیاه یوکا من مدتیست ک جوانه هاش خشک میشه.یه حالت پودری روی برگهای جوان هست ک با دست ک پاک میکنم میچسبه به دستم.برگهای پایینی کاملا سالم هستن ممکنه راهنماییم کنید؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۸-۳۰ ۱۷:۵۹:۰۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . ایا روی گیاه آب اسپری میکنید ؟ آیا لکه های پودری حالت چسبنده هم دارند یا کمی خشک هستند ؟

۱۴۰۰-۰۸-۳۰ ۲۲:۳۱:۲۰

فروغ دوج

تعداد سوال: ۱

با سلام. *خیر آب پاشی نمیکنم *در اپارتمان به فاصله یه متری از بالکن بود ک الان بردمش داخل بالکن *زیر گلدان سنگریزه ریختم و جزیره درست کردم *پودری و چسبنده هستن

۱۴۰۰-۰۹-۰۷ ۲۲:۲۲:۲۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

یوکا گیاهی هستش که به هوای تازه و نور زیاد نیاز داره . میتونید سمپاشی براش انجام بدید اما بهتره قسمت بالای گیاه رو قطع کنید تا هم گیاه تنه ضخیم کنه و هم اینکه بهار از قسمت بالا جوانه های جدید و قوی بده . بعد از سربرداری بهتره گیاه در بالکن در موقعیتی قرار داشته باشه که بهش آفتاب مستقیم برسه کدوم شهر تشریف دارید ؟

۱۴۰۰-۰۹-۰۸ ۲۰:۱۸:۰۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@