پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

کاربر

تعداد سوال: ۱

جمع شدن برگهای پدیلانتوس ویژه

تعداد بازدید ۶۱۹

وقت بخیر من یه پدیلانتوس دارم که توی پاسیو نگهش میدارم پاسیو سقف نداره و از یک طرف بازه برای همین دقیقا دمای هوای بیرون رو داره فک کردم گلم حالش خوب نیست اوردمش تو یعنی فک کردم سرد هوا براش اما تو گرم بود و همه برگاش جمع شده و نازک و میریزه چیکارش کنم؟ دوباره گذاشتمش بیرون البته

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۹-۰۲ ۱۰:۳۹:۵۶

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر پشت برگ هارو هم چک کنید ببینید علایمی از وجود افت مثل دونه سیاه یاتارعنکبوت میبینید؟

۱۴۰۰-۰۹-۰۲ ۱۳:۱۴:۳۲

کاربر

سلام خیر وجود نداره

۱۴۰۰-۰۹-۰۵ ۱۷:۵۰:۲۶

کارشناس شماره ۲

پس این علایم جمع شدگی در اثر وجود افت نیست و بدلیل تنش سرما و گرما این اتفاق افتاده بهتره یکبار گیاه رو حمام بدید به این شکل که گلدون رو در گوشه حمام قرار بدید به شکلی که اب مستقیم روی برگ و گلدون ریخته نشه و بزارید حدود نیم ساعت در فضای حمام باشه و بخار حمام بهش بخوره برگ ها کمی شاداب میشه و بعد هم در جایی قرار بدید که نور خوب غیر مستقیم داشته باشه قسمت جنوبی منزل بهترین جا براش هست و نزدیک وسایل گرمایشی نباشه بیرون از منزل هم نباشه برای کم کردن تنش سرمایی در این فصول هم میتونید سه ماه یکبار اسید هیومیک ماهی یکبار امینو اسید استفاده کنید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود مایع هیومیک اسید protect nature کود شیمیایی آمینه اسید
۱۴۰۰-۰۹-۰۵ ۲۳:۴۰:۱۴

کاربر

بسیار ممنونم

۱۴۰۰-۰۹-۰۵ ۲۳:۴۳:۲۰

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم

۱۴۰۰-۰۹-۰۶ ۱۲:۱۵:۴۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@